Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 évesen fiatal vagyok az...

24 évesen fiatal vagyok az anyasághoz?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és úgy néznek rám az emberek mintha megőrültem volna hogy ennyi idősen babát vállalok,vállalunk!Dolgozunk a párom is és én is,vagyis én már táppénzen vagyok, a fogadott dokitól kezdve,az új holmikig javarészt mindent meg tudunk venni a picinek,mégis kaptam olyan megjegyzést,hogy túl korai ennyi idősen gyereket vállalni,és hogy nem éltük még ki magunkat...
2013. máj. 12. 14:56
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nem is teher sok nagyszülőnek se. Az én anyám, ha tehette volna, maga termékenyít meg ráolvasással, csak legyen már kire vigyázni...
2013. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is 24 évesen leszek édesanya. Szerintem nem korai,de tény,hogy van olyan velem egyidős,akinek még nagyoooon nem lenne jó egy baba. De persze ettől függetlenül vannak nagyon felelősségteljes,fiatal mamik is.


Őszintén szólva én inkább csak nem értem,hogy egy 24 éves nő miért számít fiatalnak? Még 22-ig oké,de utána?

Alapesetben 3év a főiskola/egyetem,ha 18évesen érettségizel,21éves korodra már diplomás is lehetsz,vagy bármi más végzettséget szerezhetsz. Két év munka és 23évesen már édesanya is lehetsz.


Komolyan nem értem... Lassan tényleg 30éves kor utánra tolódik az ideális kor a szülésre??

2013. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

[link]


Az érdekesebb rész a "partiarcok helyett diákanyák"-nál kezdődik.


"Szerinte ugyanis a késői szülés mindenkinek rossz: a diploma után a nő nekiáll felkapaszkodni a ranglétrán, a harmincas évei közepette meg ráébred, hogy szülnie kellene, ezért elkezd kétségbeesetten apajelölt után kutatni, akinek azonban nem a legfőbb életcélja a gyerekprojekt. Ha mégis – Voight szerint nagy nehezen – sikerül partnerre lelni, már késő: ezért az utóbbi tíz évben 60 ezerről 74 ezerre ugrott a mesterséges megtermékenyítést kérelmezők száma Németországban, még úgy is, hogy ennek borsos árát csak félig állja az állam, a másik felét a szülőjelölteknek kell kicsengetni. Aztán negyvenöt évesen, a sok hercehurca és a szülés utáni depresszió, felfüggesztett önmegvalósítás, kiégett házasság után ott ül a nő a játszótéren, és nézi, ahogy az egy (azaz másfél) szem lurkója hintázik."


És ezt nő írta. De a többi is elég figyelemre méltó alatta. Kíváncsi vagyok Magyarország mikor jut el ide.

2013. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem korai SŐT!!! a legideálisabb kor.Én 24 évesen szültem a lányomat,26 évesen fogom a fiamat.)éve vagyunk együtt,szóval ez sem korfüggő.Akik csúnyán néznek rád azokkal ne foglalkozz , lehet,h irigyek is.GRATULÁLOK!!!Boldog babavárást:-)))
2013. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondollak fiatalnak, én 22 vagyok, ugyan még most nem szeretnék gyereket, de 2-3-4 év múlva már simán. Remélem addigra a körülmények is adottak lesznek. Viszont nem értem sok kérdésnél miért kell bántani azt, aki úgy gondolja, hogy szeretne még bulizni, "élni", mielőtt anyuka lesz. Ahogy nem kell megszólni a fiatal anyákat, úgy a kicsit későbben szülőket sem, hiszen senkinek semmi köze a másik életéhez.
2013. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok, nekünk is kislányunk lesz! :)
2013. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
24 es vagyok 9éve akart lenni
2013. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el bulizzon,ameddig neki jó!Én már babázni akarok,pár hét és a világ legboldogabb embere leszek :)
2013. máj. 12. 19:36
 29/34 adriennjeni ***** válasza:
Én 25 vagyok, 2és fél éve próbálkoztunk a babával, most sikerült! A legjobb korban vagy, ne foglalkozz mással. Boldog babavárást! 18 hkm
2013. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Azt nem is ítéli el bárki,hogy van,aki még bulizni akar a baba előtt pár évig. Az a nem jó,ha van,aki ezzel érvel. Várj még,bulizz még,ráérsz még.

Emberek vagyunk,más és mások. Ne érveljünk ilyennel,kinek a pap,kinek a papné :)

2013. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!