Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt fiatal kismama?

Van itt fiatal kismama?

Figyelt kérdés
Ti hogy viselitek?? Nem bántanak? Hány éves? Mennyi idős a pocaklakó? Mikorra vagytok kiírva? Hova valoriak vagytok? Baba neme?
2013. febr. 5. 14:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire fiatalra gondolsz?Én 21 vagyok de ez a mai világba fiatalnak számit!
2013. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
szia.17vagyok. 27hetes,kislány van odabent:) Május6-ra vagyok kiírva.kicsit nehezen viselem a görcsök miatt.te?
2013. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

22 vagyok, viszonylag ez is fiatalnak számít mostanában.

nagyon jól viselem, már csak 2-3 hét van és megszületik a kislány :) budapesti vagyok.

azzal nem foglalkozom, hogy ki mit szól hozzá, hiszen semmi közük nincs hozzá. volt pár kedves ismerős aki megkérdezte, hogy hogyhogy megtartottuk, mondtam nekik, hogy nagyon egyszerű a képlet, úgy hogy tervezett baba volt, és pont.

Te mennyi idős vagy?

2013. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 szintiatina ***** válasza:
64%
Szia. 18 vagyok. 33 hetes pocakkal :) március 23-ra vagyunk kiírva de nem bánnám ha kicsit előbb jönne ;) most már kicsit nehezebb mint eddig de már nem sok van hátra.. :) Mi Németországban élünk. Ja és kislányunk lesz. Neked ?
2013. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2vagyok.én kiírtra 2hétre töltöm a 18at. akkor már van pocid:)nekem nem sok pedog +7kg van rajtam.csak hol?!:)
2013. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%

igaz én már nem vagyok kismama de én is fiatal vagyok :)

19 éves és 6 hetes kislány anyukája vagyok :) december 25-én született :) Budapesti vagyok

2013. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem aki húsz fölött esik teherbe, az már nem számít olyan korainak! Én 5 éve, 20 évesen mentem férjhez, és 22 évesen szültem a kisfiam. Én családcentrikus vagyok, nem karrierista! Vezető beosztásban dolgoztam pénzügyi területen, tehát jó munkám volt, de egy pillanatig sem gondoltam arra, hogy inkább a munka, és nem a család!! Már gyerekkoromban eldöntöttem, hogy 25 évesen 2 gyermekes anyuka szeretnék lenni. Így legalább látom felnőni a gyermekeimet, ,és esetleg ismerhetem az unokáimat. Ellenben azokkal, akik 35 évesen vagy később szülnek. Nem ítélkezni szeretnék, mert sok olyan ember van, akire később talál rá az igaz szerelem, de van, akinek 30 fölött is fontosabb a buli, a tökéletes alak.....
2013. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Na akkor én közetetek már öregnek számitok..:)Elsö vagyok:)
2013. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

3as vagyok. akkor én mit szóljak? :D kilógunk a sorból a 21-22 évünkkel :)

de szerintem manapság tényleg fiatal kismamáknak számítunk :)

2013. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
19%
Igen szerintem is...:)Mostanába a 30+ az elfogadott:S Sajnos:S
2013. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!