Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt fiatal kismama?

Van itt fiatal kismama?

Figyelt kérdés
Ti hogy viselitek?? Nem bántanak? Hány éves? Mennyi idős a pocaklakó? Mikorra vagytok kiírva? Hova valoriak vagytok? Baba neme?
2013. febr. 5. 14:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
ne hülyéskedjetek már. én vagyok itt a legidősebb. 2es voltam
2013. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

tényleg :) elkerülte a figyelmemet ;)

nálatok a szülők mit szóltak a babához?

nálunk örültek nagyon :)

22 éves kismama

2013. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,már nem!! :D

Én 23 éves vagyok,pont ma vagyok 27 hetes,kisfiú bérli a pocakomat.Nem bántam meg,mivel tervezett baba volt :) Júniusban férjhez mentem,és aug.ban már jött is a kisfiam :)

Május 2-re vagyok kiírva,de nem bánnám,ha 1 nappal később jönne,mert akkor a névnapomon lenne a szülinapja :) Tiszaújvárosi vagyok :)

2013. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%
örülnek neki:) apum szigorú de meglágyult a szíve.csomó mindent megvett a babának:)
2013. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
30%

Én első babát 17 évesen szültem, másodikat 20 évesen, harmadikat 22 évesen fogom:)

Most 26 hetes és fiú:) Május 10-re vagyok kiírva.

2013. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
május 10.én van a szülinapom :D
2013. febr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Áprilisban leszek 20. Még nem 100% hogy baba van 15 re nem várom. De nar tukon ülök. Nem fogom kibírni hogy ne teszteljek. Sajnos 18 evessen volt egy vetelesem. Az édes anyám ennek nagyon örült. Már most 5 hónapja nem lakók othon. nem tudom hogyan fogom elmondani otthon. Gondoltam rá hogy addig várok majd vele ammedig meg nem tudom a német. Szerintetek ha már most tesztelek mutat valami biztatót vagy esély sincsen rá? Aki szeretné többet beszélgetni írjon privatba..:)
2013. febr. 5. 15:12
 18/26 anonim ***** válasza:

Én 19 éves vagyok és 22 hetes kismama, kislány van odabent :) Mi terveztük a babát, külön élünk a szüleinktől saját házunkban. A szülők örültek, ismernek minket, hogy mennyire családcentrikusak vagyunk. Viszont pár "barát" nem hogy velünk örült volna, megkérdezte hogy mit kezdünk a gyerekkel...mi mondtuk hogy várjuk szeretettel :)

Én ezek mellett főiskolára járok, megkérdeztem mik a lehetőségeim, és támogatnak.

2013. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Hát én is fiatalnak számítok a kismamák között, bár ahogy itt olvasgatok egyre több velem egyidős, illetve fiatal anyuka/kismama van. a terhesgondozáson meg pont ennek az ellentéte, tele van mindig 30-40 éves kismamákkal, ami annyiba zavar, hogy túl fiatalnak érzem magam köztük a 24 évemmel.

Első babámat amúgy 19 évesen szültem volna, de ő elment, rá két évre jött a fiam, aki most tölti a 3-t májusban és most vagyok 18 hetes terhes a kis tesóval:)

Lehet nem kellett volna írnom?! :)

Kérdésekre a válasz: sokkal, de sokkal rosszabbul, mint a fiammal. Nem bántanak, de vele bántottak az elején (főleg anyósom), de lerendeztem mindig a kötekedőket :)

júl 9-re vagyok kiírva, érdi vagyok és a nemét még nem tudjuk :)

2013. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Akkor én itt vén vagyok,28 éves!24 hetes kismama Debrecenből.És a pocaklakóról ma kiderült hogy kislány!

Én tele vagyok aggodalommal,ha nagyon mozog azért izgulok ha nem mocorog akkor azért!De szerencsére minden oké

2013. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!