Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni lányok?

Tudnátok segíteni lányok?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan lánnyal ismerkedni aki kb. 16 évesen esett teherbe. Én is ennyi vagyok és részben egy iskolai tanulmány és részben egy saját "könyv" miatt lenne szükségem a segítségére!Tisztában vagyok azzal hogy ez egy furcsa kérés lenne, de minden elítélés és minden rossz akarat miatt érdekelne!

Igazából a legjobb az lenne ha jelenleg lenne terhes de ha már megszületett a kis baba az sem kizáró ok! Igazából úgy gondoltam, hogy sok levelezéssel osztaná meg vele az élményeit és a tapasztalatait.

Nagyon örülnék ha lenne ilyen vállalkozó szellemű lány!



2013. ápr. 6. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem nem eltitkolt terhességed van.Ha még is,keresd a Gólyahír alapítványt,hogy segíthessenek.
2013. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos lehetsz benne hogy nincsen!Nem ilyen indíttatásból írtam!
2013. ápr. 6. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én "anno" /5éve/ voltam 16 és akkor estem teherbe :-) Írj privátot nyugodtan :-) 35hkm
2013. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!