Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon figyelek a súlyomra,...

Nagyon figyelek a súlyomra, de ma reggelre hirtelen 1,5 kilóval nehezebb lettem, mint tegnap (pedig voltam tegnap WC-n). Tudom, hogy ez nem feltétlenül maradandó, de nektek milyen praktikák váltak be ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Praktika: Ne méricskéld magad nap mint a nap. A súlyod egy nap folyamán is többször változik :)
2013. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
remélem a súlyod a legnagyobb probléma :)
2013. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Terhesen tilos (és beteges) ennyire "figyelni" a súlyodra. Én egy héten egyszer mérem, általában hétfőn.
2013. márc. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

A többletsúllyal együtt nem lett rajtad sok víz is? Vérnyomásod?

Mert ha ezek rendben vannak, akkor no para, és tényleg felesleges minden nap mérlegre állni. :)

2013. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiúságból mérem magamat! Nem kell egyből ítélkezni, ha nem tudjátok az okokat! Aki értelmesen válaszolt, annak köszönöm!
2013. márc. 13. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is minden nap ráállok a mérlegre mert kell mérnem. Viszont nem tudom, hogyan méred. Ahogy sikerül? Én azt tudnám tanácsolni, hogy reggel nesztelenül éhgyomorral állj a mérlegre. Nekem is a nap végére 1.5kg simán feljön és másnapra ugyan úgy visszaáll. Akkor nem szokott amikor a wc-re nem tudok úgy elmenni valami miatt. Vagy egy kicsit sósabbat eszem vagy több vizet iszom. Figyeld a kezed és a végtagjaidat. Ha ott ha nem dagadnak akkor nincs baj. Nem írtad mennyi idős vagy, lehet csak valami biológiai folyamat történik.

De semmi féleképpen sem kezdj el diétázni már min úgy értem fogyás céljából

2013. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó!

Nekem is mérnem kell minden nap. Úgy csinálom, ahogy te, minden reggel éhgyomorra, én minden reggel ugyanúgy pizsiben. Fogyókúrázni semmiképpen nem akarok, bár oda kell figyelnem. 19 hetes vagyok.

2013. márc. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!