Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés beindító praktikák?...

Szülés beindító praktikák? Valami igazán bevállt modszer?

Figyelt kérdés
Elsőkörben tudom hogy majd ha akar előjön:-) de nagyon érdekelne főleg azok a váltózatok amik teljesen természetesek arra gondolok hogy nem szeretnék pálinkás bábakoktélt inni! de bármi más ötlet jöhet! homeopátiás is bár mi! előre is köszi

#szülésinditás
2013. febr. 15. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

sajnos nincs semmi:-)

Lehet,hogy szex után éppen beindul,de nagy valószínűséggel amúgy is beindult volna.És mindegyik ilyen.

Türelem,tudom nehéz mert a vége tényleg terhes tud lenni:-)Meg szeretnéd meglátni a babód :-)

Könnyű szülést,és szép élményeket kivánok !És legfőként egy egészséges gyönyörű babót!

2013. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
a szex tényleg "segít"
2013. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

állítólag a szex (orgazmusod) beindíthatja.

engem is érdekel egyébként, már tényleg terhes a dolog :)

39 hkm

2013. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi:-)Remélem tudtok még írni!
2013. febr. 15. 20:16
 5/19 anonim ***** válasza:
Állítólag az ananász-szex (futcsa, de tudok olyat, akinek bevált a másodiknál, pedig az elsőt túlhordta). A párod jó sok ananászt eszik, és utána együtt vagytok... :-)
2013. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Képzeljétek el,Én azt olvastam,hogy a TONIC beindítja a szülést pár kismama beszélt erről itt és az mondták,hogy egyből 2-litert+kell inni és másnap mindegyik szaladt szülni .Én alig várom,hogy igyak de méd csak 36-hetes vagyok .LÉGYSZIVE HA VALAKINEK BEJÖN AKKOR ÍRJON.Sziasztok Zsuzsa
2013. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én egy tonikos anyuka vagyok. Épp, ahogy előttem írta a válaszoló. Egyik nap két liter, másnap szülés. A szomszédomnál ugyanígy bevált.

Ja, és amikor ajánlottam egy szlovák ismerősömnek, ő azt mondta, hogy náluk a tonicra rá van írva, hogy terheseknek nem ajánlott, a koraszülés kockázata miatt.

2013. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi:-) holnap veszek tonicot ha használ ígérem írok:-)
2013. febr. 15. 23:32
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem csak véletlenek vannak :-)


A másodiknál bármit próbáltunk,nem akaródzott kibújni a kicsi- hát mit ne mondjak,most 3,5 évesen is olyan komótos gyerek :-)

A harmadiknál volt sex- nem vált be. Bebeszéltem magamnak,hogy úgy is ráhúzom,így nem is vártam a kiírt időpontot,majd ettem egy jó nagy adag,jó sok petrezselyemzölddel (alhasi vérbőséget okoz,akár csak az oregánó stb olasz kajákban használatos fűszerek) megszórt töltött kacsát. Másnap reggelre meglett a Pici.

A negyediknél már nyitott méhszájnál volt sex,volt takarítás,sok-sok hajolgatás (nagy öregek szerint ez is rásegít),végül 3-án délután majd egy egész üveg kólát benyakaltam (az nap este már jóslók voltak este 11- hajnal 3-ig,ami pont elég volt ahhoz,hogy a "start"-ra tegye a buksiját odabent),4én este pedig jöttek az igaziak,és még 4-én a kezemben tartottam a Kicsikénket :-)


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: friss 4 gyerkőcös :-)

2013. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi:-) hát ma halálra takaritottam magam hajoltam gugoltam aztán ettem most vacsira egy jó adag füszeres gyrost mára ennyi próbálkozás jutott bár meg fűzöm apát bújjunk össze:-)
2013. febr. 16. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!