Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés beindító praktikák?...

Szülés beindító praktikák? Valami igazán bevállt modszer?

Figyelt kérdés
Elsőkörben tudom hogy majd ha akar előjön:-) de nagyon érdekelne főleg azok a váltózatok amik teljesen természetesek arra gondolok hogy nem szeretnék pálinkás bábakoktélt inni! de bármi más ötlet jöhet! homeopátiás is bár mi! előre is köszi

#szülésinditás
2013. febr. 15. 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

majd írd meg, hogy lett e eredménye :)

mi ma bújtunk össze (reggel), reméltem, hogy délutánra, estére lesz valami, de még semmi :( pedig de jó is lenne már.. hétfőn kipróbálom a tonicot és is. remélem annak lesz eredménye :)

könnyű és mihamarabbi szülést :)

üdv 39 hetes kismama

2013. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Szia kedves utolsó:-) Először is nincs kedved tartani a kapcsolatot itt hogy hogy alakulnak nálatok is a dolgok és hogy mire hogy reagálsz:-) amúgy nálunk se okozott semmi extrát a szex! Egyenlőre azt tudom hogy beszakad a hátam meg van egy kis menstruációs görcs remélem fel erősödik:-) mikorra vagy kiírva pontosan? Könnyű szülést és boldog babázást:-)
2013. febr. 17. 08:23
 13/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok.6-os vagyok Én ittam tonicot tegnap de sajnos semmi :-( még veszek málnalevél teát hátha .Írjatok csajok,hogy kinél mi van.Üdv nektek :-)
2013. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

sziasztok!

11es "versenyző" vagyok. leveleztünk a kérdezővel elég sokat, de kb 4-5 napja nem válaszol. szerintem már babázik :) olyan jó neki! (remélem nem haragszik meg, hogy írtam helyette) :)

én már túl vagyok legalább 6 liter tonikon, de semmi hatása.. a szexnek szintén.

előbb-utóbb csak megszületik a kislányom :) legkésőbb 7.-én, akkor kell befeküdnöm a kórházba indításra.

Ti hogy álltok?

2013. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Juj de izgi lehet,hogy már babázik???????Mindenki írjon Én is várom ja 6-os voltam
2013. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

sziasztok!

megint 11es vagyok.. a kérdező már babázik :))

én még mindig nem, pedig mára voltunk kiírva... na mindegy :) majd jön ha akar ;) vagy jövőhét pénteken..

2013. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ennyien írtok:-) igen már babáunk:-) vasárnap hajnali 5:00kor megszületett a kisfiúnk 3420g és 49cm! Szülésbeindító praktika nincs már be látom! Aznap delőlott kitakaritottam a lakást sok hajolas délután pedig babáztam nővérem egy hetes babájaval de ebből nem hinném hogy bár melyik szülésindító lehetett:-)
2013. márc. 2. 03:26
 18/19 anonim ***** válasza:
Nagyon,nagyon Gratula :-)
2013. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Jó egészséget!!! :-D
2013. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!