Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen szülés megindító...

Manócskaah kérdése:

Milyen szülés megindító praktikák vannak?

Figyelt kérdés

Mindenre kiváncsi vagyok,olyanra is amit csak hallottatok és persze a tapasztalatokra még inkább :)

39+4napos kismama :)



2012. nov. 20. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
szex :)
2012. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanannyi idős terhesek vagyunk! :)

Én hallottam olyanról, hogy lépcsőzzön a kismama, szex (beleértve a férfi és a női orgazmust is), sok csípőset kell enni, sokat menni, és sokat simizni a hasadat is, mert az méhösszehúzódásokat okoz.

Na én ezekből egyiket sem csinálom, mert nem siettetem a babát, majd kibújik, ha akar. De már nagyon nagyon... :(


Kitartás!


ua hkm :)

2012. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak leírom a saját tapasztalatom:

3. lakunk, kutyánk van, így naponta 2-3-szor lépcsőzöm (lift nincs) és nagyon sokat gyalogolok.

Mivel férjem rengeteget dolgozik, autó hiányában én cipelem haza a boltból a dolgokat, néha 5-6kg-ot is.

A fűszeres ételeket imádom és a szexuális életünk is aktív, ráadásul nem éppen finomkodó...

Sőt, a 38. héttől direkt biztatom, hogy a mellbimbóim is ingerelje, hátha :)

39 hetes vagyok, eddig egyáltalán semmi jele szülésnek, még csak 1 db jóslóm sem volt.


Szerintem ha a baba nem akar még megszületni, akár fejed tetejére is állhatsz :)

2012. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bábatea! nem tudom köze volt e hozzá, de aznap mikor megittam este éjjel beindult a vajúdás! 4 hete szültem..
2012. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

A bábateáról még nem hallottam de utánanézek és kipróbálom :)

Összeszoktunk bújni a párommal,de enyhe görcseim lesznek csak utána majd elmúlik :/ :) a lépcsőzést is bevezetem mától ugyis a 9.en lakunk,a séta meg mindennapos :) várom a további tapasztalatokat kismamik :)

2012. nov. 21. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!