Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek nem volt szívhangjuk...

Akiknek nem volt szívhangjuk 6-7-8-9 héten azok hánytak? Vagy megvoltak a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héten kezdődtek a rosszullétek, pár nap múlva ráadásul pecsételő vérzésem is volt, úgyhogy rohantam a dokihoz, de még nem volt szívhang, 2 hét múlvára hívott vissza..nagyon féltem :(

De másfél hét múlva elmentem másik dokihoz, és már volt szívhang szerencsére :)

2013. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem nem volt szívhang, 6 hét elején állt meg a növekedésbe----8 hetesen műtöttek


sem rosszul lét sem puffadás nem volt ......

2013. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem pont 6 hetesen már volt szívhang,és tüneteim már 4 hetesen voltak(émelygés,hányinger,szagérzékenység,mellfájdalom,kívánósság)hányni egyetlen egyszer sem hánytam amióta terhes vagyok.Lehet,hogy szülésnél bepótolom :/


31+1 hkm

2013. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi,félreértettem a kérdésed,úgy olvastam,hogy akiknek volt szívhangjuk.Bocsi!!!

3-as voltam.

2013. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!