Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az éhezéstől lehet komolyabb...

Az éhezéstől lehet komolyabb baja a babámnak?

Figyelt kérdés
27. hetes kismama vagyok.Minden hónapban nehezen jövünk ki de,most napokkal ezelőtt elfogyott a pénzünk.Ma már nincs semmi itthon.Segítséget nem kapunk senkitől.Tegnap este óta nem ettem.Lehet komolyabb baja a kicsinek?
2013. jan. 21. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
23%
Hát aki nehezen jön ki az nem vállal gyereket, miből fogjátok ellátni. Bár ezen most már hiába gondolkodsz el.
2013. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rögtön elitélni. Mi az első gyereket jó anyagi körülmények közé vállaltuk, 1 hónapos volt mikor megszünt a férjem munkahelye, akkor építettük a házunkat, de még nem volt kész, az albérletet és a hitelt is fizetnünk kellett... Kemény idők voltak.

Mint írja mindketten dolgoznak, nem hiszem hogy felelőtlen emberek lennének.

2013. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy nehezen jönnek ki, értheti arra is, hogy pl. nem esznek húst-hússal.. Ez meg szerintem nem elítélendő..
2013. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
89%

Te #41-es húzzál már el!!!! Jó neked forgatni a kést abba aki épp kétségbe van esve? Ki kíváncsi a a rosszindulatú okoskodásodra? Vigyázz te is kerülhetsz még olyan helyzetbe, amiről ma még sosem gondoltad volna!!!


(De gondolom te vagy az is, aki ha valaki abrotuszszal kapcsolatos tanácsot kér egyből "legyilkosozod" é s azt írod neki, hogy nincs olyan helyzet amiben elvetetnéd a gyereked.... Ilyen kérdésnél meg hozzávágod a kérdezőhöz, hogy micsoda felelőtlenség gyereket vállalni.. :-/ )

2013. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
17%

Ahogy nézem nem én vagyok az egyetlen aki így gondolja. Másrészt meg igen bárki kerülhet nehéz helyzetbe, de aki már eleve abba vállalja a gyereket....

Egyébként nem, én egyáltalán nem ellenzem az abortuszt azt gondolom akinek nincs megfelelő anyagi körülményei egy gyerekhez az vetesse el, mert nem csak a saját életát teheti tönkre vele.

2013. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
87%

Már egyszer leírtam, hogy akár azt is jelentheti a "minden hónapban nehezen jövünk ki", hogy nem húst hússal esznek..Sok mindent jelenthet..

Nem kell egyből azt feltételezni, hogy nyomorban élnek, meg a küszöböt rágják.. Amúgy se életvezetési tanácsot kért..

2013. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
21%
Nekem a nehezen jonnek ki inkabb azt jelenti, hogy gondot okoz a szamlak kifizetese, az elelmiszerek vasarlasa. Azert ha most nincs mit enniuk, az elgondolkodtato... Ket felnott ember, mindketto dolgozik, a minimalbert nyilvan megkeresik. Nem tudom mi volt a csaladi tragedia, de tetelezzuk fel, hogy egy halaleset. A temetesre -de barmi masra is- lehet felvenni kolcsont, nem pedig az utolso fillert "kiganezni" maguk alol, plane terhesen....
2013. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
89%
Nehezen jönnek ki, oké. DE, hozzátette, hogy minden hónapban meg van mindenük, ami kell. Egyébként a temetéses példádra csak annyit tudok mondani, hogy inkább szarban lennék 1 hónapig, és kihúznám valahogy, minthogy kölcsönt vegyek fel. Mert utána azt a kölcsönt minden hónapban törleszteni kell.
2013. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 Lues ***** válasza:
90%

Én tényleg nem értek néhány embert! A kérdező csak segítséget, egy-egy jó szót szeretett volna, valami vigaszt, ami elviselhetőbbé teszi ezt a kínt. Sajnos mindenki kerülhet ilyen vagy hasonló helyzetbe ebben a mai világban. Sajnos semmi sem biztos. Ráadásul dolgoznak mind a ketten, volt megtakarított pénzük is. Én nem ítélem el, sőt meg is értem!

Kedves Kérdező!

Krumpliból én szoktam krokettet is csinálni, az is nagyon nyerő. Bár ahhoz tojás is szükséges...

Tepsis krumpli, csak hagymát karikázok a tetejére és úgy sütöm meg.

Kitartást kívánok és mindig egyél valamit! Neked is kell a táplálék és picinek is! Fel a fejjel!

2013. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, de terhesen mar nem kellene vallalni a xarban levest...
2013. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!