Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a nyákdugó volt, vagy vmi...

Ez a nyákdugó volt, vagy vmi komolyabb?

Figyelt kérdés

Komolyabb alatt en sem tudom pontosan h mit ertek...

Ma lementem a 3.-rol a szemetet kidobni,amikor egy feszito erzes kapott el,mint mikor belemdofnek egy hatalmas kest... Egesz a huvelyembe. Maskor is ereztem ezt,gondolom a baba feszit,de ez most legalabb a 100x-osa volt. Le is kellett rogton a bejaratnal a kuszobre ulnom es nem birtam felalni 1 percig. Tnap pedig egesz ejszaka josloim vtak. Ma este (a szemetlevitel utan) elmentem pisilni es mikor huztam vna le,akkor lattam egy koromdarabnyi veres pacat. De voros szinu volt,a nyakdugo pedig vilagos rozsaszin nem? A wc papiron nem volt semmi... Elso babaval es ha ez a nyakdugo volt akkor meddig huzhatom? Ilyen feszito erzest meg nem ereztem,pedig az eddigiek is nagyon fajtak. Kilokhette a nyakdugot,vagy mi???? 38hkm


2012. júl. 25. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal nyílik a méhszáj, az pedig a nyákdugó volt (ha azóta semmi vérzés). A nyákdugó nekem öt héttel szülés előtt ment el, ennyi neked nyilván nincsen már, bármi lehet.


Sok boldogságot! :)

2012. júl. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs verzesem,igazabol ahogy megtoroltem magam nem is volt semilyenes se a wc papir ha erted h ertem :)

Nagyon izgatott vagyok...

2012. júl. 25. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizony a nyákdugó volt!

Könnyű szülést!

2012. júl. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!