Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be merjem festeni a hajam? A...

Be merjem festeni a hajam? A fejbőrömre nem kennék a nagy lenövés miatt. Így is káros?

Figyelt kérdés
Nem akarok bajt, de nagyon csúnya a sötétbarna lesnövésem a szőkébe. Szeretném csak a szőkét barnára. 15 perc alatt meglenne szerintem. Mit gondoltok? Úgy tudom szülés után rosszabb mert nem érezné rajtam a baba az "anyaszagot". De ha tényleg káros a festés akkor inkább szenvedek... Vélemények?
2012. okt. 28. 23:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is melírozva van a hajam( szőke a barnára ). Én megvártam a 4. hónapot és akkor hozattam rendbe, és majd még egyszer tervezem , hogy megyek mielőtt szülök. A fodrászom végigdolgozta a terhességét és nem lett semmi baja a babájának. Erről nagyon megoszlanak a vélemények, és tényleg a gőze ami káros de van aki többször festeti a 9 hónap alatt. Én nem hiszem, hogy ez a két alkalom nem fér bele és mégsem néz ki olyan igénytelenül a fejem. 30hkm
2012. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Befestheted nyugodtan! Én festettem az első terhességem alatt is és most is. Tényleg csak a gázokra kell figyelni. Ha nagyon parázol tőle akkor használj ammónia mentes festéket. Egyáltalán nem bizonyított amúgy, hogy fejbőrön kereszül bármi is felszívódna és eljutna a babához.
2012. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd ha festek, max. én is maszkban csinálom. A szellőztetés a gond már mert nagyon hideg van. Ezért még meggondolom. Tényleg nagyon igénytelenül nézek ki :/
2012. okt. 29. 16:40
 24/25 anonim ***** válasza:
Nyugodtan festhetheted a hajad ammónia-mentes hajfestékkel.
2012. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a gond, hogy érintkezik a vegyszer a fejbőröddel, hanem hogy belélegzed ezeket a gázokat. Ha meg akarsz szabadulni a lenövéstől, akkor keress valamilyen színezőt a festék helyett, amiben nincs ammónia. Én is olyat használok. Persze van aki festi a haját, és egészséges babát szül, stb... És van aki cigizik a terhessége alatt, egészséges babát szül. De kérdem én: miért kéne ilyenekkel mérgezni a még meg nem született gyermekünket?! Fodrász vagyok, és még azt sem vállaltam el soha, hogy egy tinédzser haját befessem, elvből, nem hogy egy kisbabát tegyek ki ammóniának...

21hkm

2012. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!