Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be merjem festeni a hajam? A...

Be merjem festeni a hajam? A fejbőrömre nem kennék a nagy lenövés miatt. Így is káros?

Figyelt kérdés
Nem akarok bajt, de nagyon csúnya a sötétbarna lesnövésem a szőkébe. Szeretném csak a szőkét barnára. 15 perc alatt meglenne szerintem. Mit gondoltok? Úgy tudom szülés után rosszabb mert nem érezné rajtam a baba az "anyaszagot". De ha tényleg káros a festés akkor inkább szenvedek... Vélemények?
2012. okt. 28. 23:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18%

Kevesebb festéket kell használni, emiatt kevesebb gáz szabadul fel és a bőrrel is kevésbé érintkezik a festék.

Azt hittem, ez logikus.

2012. okt. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
41%
Szóval lehet káros az is?
2012. okt. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%
Lehet. Mint írtam nincs erről egységes álláspont. De logikusan a kevesebb káros anyag kevésbé káros :)
2012. okt. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én is festettem a hajam terhesség alatt, nem sűrűn, de előfordult. Nyitva voltak az ablakok a szellőzés miatt, nem volt gond. Nagyon sokan festik a hajukat terhesség alatt is, én is utána érdeklődtem előtte, és tényleg a szellőzésre kell jobban odafigyelni.
2012. okt. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ki lehet bírni festék nélkül 9 hónapot.Én most vagyok a 4.hónapban,már elég szép lenövésem van de tuti szülésig nem festetem be.Lehet hogy nem káros,de minek kockáztatni?Szerintem bírd ki.
2012. okt. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt kétszer festettem be a hajamat! A védőnő meg a doki is azt mondta, hogy az első 3 hónapban nem ajánlják a festést!
2012. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
elso 3 honap ne utana mertekkel ne 6 hetente jol szellozott helysegben
2012. okt. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Szépségszalonban dolgozok, szinte minden nap jön várandós vendég a fodrászokhoz festésre. Nem azzal van a gond, ha a fejbőrhöz ér, hanem ha belélegzed töményen a festék gőzét (kb annyit, mint a fodrász egész nap). De ismerek olyan fodrászt is, aki néhány hete szült, és végigdolgozta a terhességet, ő figyelt a szellőztetésre, és maszkban festett hajat. A babája egészséges
2012. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél színezőt. az egy fokkal jobb, mint a festék, de legalább nem lesz igénytelen hatású a hajad. Mert akárki akármit mond
2012. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
véletlenül elküldte...szóval akárki akármit mond, a lenőtt szőke sötétbarna tővel elég igénytelennek számít, még akkor is, ha egyébként odafigyelsz magadra, és csinos kismama vagy.
2012. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!