Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiakadtam a férjemre. Jogos?

Kiakadtam a férjemre. Jogos?

Figyelt kérdés

Ma reggel a konyhában voltam, ő a fürdőben, amikor azt hallom, hogy magában azt mondja: Kriszta! Szeretsz te engem? (engem pedig nem így hívnak....)

Utána kiakadva kérdeztem tőle, hogy mit mondott??? Ő meg azt mondta, semmit. Meg hogy nem tudja. Én meg puszi nélkül engedtem el dolgozni. Kérdezte, hogy mit hallottam, de én nem mondtam. Azt mondtam, félig válóok... Azt mondta, ha hazajön megbeszéljük, addig azért ne váljunk már el.


Talán rosszul hallottam????

Félrehallottam, és a terhesség miatti hormonok tehetnek az egészről?

Most akkor jogos, hogy kiakadtam????



2012. okt. 26. 07:46
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Jaj, írj már valamit! tiszta ideg itt a nép!
2012. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett a beszélgetés eredménye, légyszi! Amúgy hányadik hétben vagy?
2012. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Nem kellett nagy beszélgetés, mert végül felhívott napközben, én meg jól kiakadtam neki. Mondta, hogy addig azért ne költözzek már el, amíg haza nem ér. :)

Egyébként néhányan ki fogtok akadni, hogy én nem vagyok normális, és tuti nő van a dologban.

Egyébként nincs semmi nagy magyarázat. Tényleg néha hangosan gondolkodik. Vagy gondolatfoszlányokat kimond.

Vagy megbízom benne vagy nem. Tudom, mindenkinél - akinél van minek - úgy kezdődik, hogy velünk ez nem történhet meg.

De én mégis azt gondolom, hogy velünk nem. Azaz tudom, hogy bárkivel, de ...


Egész nap bent munkahelyen egy olyan dolgot készített, amit értünk, a családjáért csinált. Szerkesztett valamit, ami több órás munka. Kb 4.

Szóval amikor megmutatta, mondtam is neki, hogy ő ezt csinálta egész nap, én meg az egész gyakorikérdésezőt ráuszítottam addig...


Tudom, sokan nem fognak egyet érteni. De én inkább megbízom benne.

Egyébként 15 hét körül járok.

2012. okt. 27. 08:10
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
azok koppanak a legnagyobbat,akik biztosak benne hogy velük nem történhet meg.
2012. okt. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ki az a Kriszta? És mit mondott igazából? Szerintem gáz, hogy ennyiben hagyod. Esetleg hülyének néz.
2012. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

attól hogy nektek készített valamit,attól még kimondta,hogy Kriszta szeretsz te engem?

A legtöbb férfi azt hiszi valamilyen meglepivel ki tudja magyarázni magát. Te is olyan vagy,hogy kapsz valamit és már felejtesz is. Na az ilyen nők miatt hiszik a pasik,hogy egy kis meglepi és minden ok. Őszintén sajnállak

2012. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre tartsd nyitva a szemed/füled.

Én azért csak megkérdeztem volna.

2012. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!