Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit fogok még hízni?

Mennyit fogok még hízni?

Figyelt kérdés
Most léptem a 24. hétbe, eddig 5,5 kg-mal mutat többet a mérleg. Ez jó?
2008. máj. 18. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt most sokallod?En 14 hetes leszek es az elevit elkezdesevel,majdnem egy honapja 5-6 kilot hiztam,amit meg soha,vekony alkat vagyok,s magas.Szerintem a 24 hetben jo.
2008. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem sokallom, sőt örülök. kb. 2 hete voltam dokinál, és 61,8 voltam, szedtem az elevitet, azt mondta diétázzak, mert picit vizesedek. Abbahagytam az elevitet, sok gyümit, zöldséget, fűszer és sómentes dolgokat, húsokat eszek, semmi édesség, és most visszamentem 60,5-re. A baba mocorog rendesen, remélem nem gond, hogy fogytam, lehet, hogy a víz ment ki belőlem?
2008. máj. 18. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A babanak ettol semmi baja nem lehet,ha egeszsegesen eszel az jo,es ami meg fontos a sok folyadek.
2008. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, nyugi, ennyi hízás tökéletes.
2008. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!24 hetesen én is 5 kilónál tartottam.Most 35 hetesen 9 kg van rajtam.Szerintem ez tökéletes.Én legalábbis örülök neki.Én 24 hetesen 5 kg,28 hetesen 7 kg,32 hetesen 8.5 kg-nál tartottam.Az azóta eltelt 3 hétben volt amikor fogytam picit,nem tudom miért,így még csak 9 kg-nál járok.
2008. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia azert figyelj odaen 37 hetesen tartok 6 kg-nal es mar szulni fogok es a legtobb a vegten jott fel. kitartas
2008. máj. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!