Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit fogok még hízni a 28....

Mennyit fogok még hízni a 28. hét után?

Figyelt kérdés
Most leszek 29 hetes és eddig 9 kg-ot szedtem fel az első terhességem alatt. 55 kg-mal kezdtem és most 64 kg vagyok. Mennyi jöhet még fel?
2011. ápr. 17. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vigyázol magadra,akár 20 kg is. Nem kettő helyett kell enned,ahogy mondani szokták.Egyél sok gyömülcsöt, meg zöldséget,hogy sose legyél éhes.Igyál kicsit többet,mint eddig.A gyerek elvileg kb 3+ 1 kg ,a többi a kaja.
2011. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én összesen híztam 16 kilót, ebből 6 kiló le is ment szülés után, pedig a kislányom csak 3140 grammal született.

Amúgy pedig a 29. hétig én is kb. annyit híztam, mint te. Pedig odafigyeltem, nem ettem kettő helyett. Este 6 után már nem ettem kenyeret, péksütit. Sok zöldséget, rengeteg gyümölcsöt ettem. Kerültem a cukros üdítőket is, és még kicsit mozogtam is. Mégis feljöttek a plusz kilók. A dokim azt mondta, hogy azért, mert terhesen megváltozik az anyagcserénk. Ő max. 15 kilót "engedélyezett" hízásra, így csak 1 kilóval léptem túl. :D

2011. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell am megijedni. Gondoljunk bele a vegen mennyi minden osszegyul, nem feltetlen felesleges kilok. Es tenyleg igaz hogy terhesseg alatt nem emesztunk olyan gyorsan igy nagyobb esely a hizasra meg akkor is ha odafigyelunk az etkezesre. Nekem nem tunik soknak a 9 kg, igaz en nem hiztam ennyit, bar en en olyan etvagytalan rossz etku vagyok (sajnos).

Tehat a gyerek sulya, a viz (1 liter), mehlepeny, koldokzsinor, mellek is eggyenkent min fel-fel kilot nyomnak..Tehat osszegyul egy suly a vegere.. En 28 hettol mar csak 2-4 kilot hiztam a vegere, a nagy hizas lezajlott nallam mar a 20 hettol 28ig kb.

2011. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!