Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várhatom hogy nem fogok...

Várhatom hogy nem fogok többet olyan sokat hízni?

Figyelt kérdés
A 12.hétig 6 kg-ot szedtem fel, most vagyok a 16. hétben, és azóta csak 80 dkg-ot híztam. Fellélegezhetek egy kicsit? Azt tudnotok kell, hogy sokat cigiztem, de mikor kiderült a terhesség azonnal abbahagytam.
2010. jan. 26. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még nem is rossz az arány:) Én még csak terhes sem voltam, mikor letettem a cigit de 16 kg jött fel néhány hónap alatt.

Most terhesen eddig 2kg-t híztam, pedig már 14 hetes vagyok. Engem inkább aggaszt, hogy nem hízok, nehogy ne fejlődjön a baba.

Úgyhogy szerintem nyugi

2010. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a végén még számíthatsz 4-5 kilóra. én is erős dohányos voltam, úgy mint te, babára tettem le a cigit. 15 kilo jott rám, de én alapból súlyfelesleggel indultam neki a terhességnek. aztán fél évig szoptattam. aztán azota leadtam 25öt:) meg még akarok :) még mindig van miből :)
2010. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Attól ne félj h a baba nem fejlődik. Elveszi az anyai szervezetből azt ami kell neki:) Pl a nővérem 6 kg-ot hízott összesen, és 3kg 80 dkg lett a baba.
2010. jan. 26. 14:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez igen! Gratula neked ügyes vagy.
2010. jan. 26. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ez változhat sokmindentöl függ nálam volt hogy 2hét alatt semmit nem híztam viszont a következő alkalommal meg sokat szedttem fel. a védönőm szerint ez alkat kérdése is hogy ki mennyit hízík. az utolsó 2 hónapban kezd el gyarapodni a baba is így talán az az időszak amikor a legtöbbet hízunk. én most 34hetes vagyok és már túl teljesítettem elég sokat híztam pedig nem viszem tulzásba az evést csak hát az alkatom hajlamos vagyok a hízásra. :) jó babavárást:)
2010. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én a 8. és 12. hét között felszedtem 4 kg-t. Azóta eltelt újabb 8 hét és csak fél kg-t híztam. Alkat kérdése is, meg hogy ki milyen ételeket eszik, én pl most a fagyasztott gyümölcsöket eszem, azoktól biztos nem hízok :)

Minden elismerésem a Tiéd, ha letetted a cigit egyik percről a másikra.


Boldog babavárást!

20 hetes kismama

2010. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is fagyasztott dolgokat eszem pár napja. Családom rosszúl van tőlem, mert a kedvencem a fagyott zöldbab... Régen sehogy nem ettem volna meg, most hidegen és nyersen eszem:)
2010. jan. 26. 14:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Még számíthatsz hízásra az tuti :) Teljesen alkat függő, de a 16. hétig 2 kg-ot fogytam a sok rosszulléttől, és csak a 20. héttől kezdtem hízni(végére 13-14kg volt rajtam). Tehát ezt a 6kg-ot a cigiről való leszokásnak tudhatod be.
2010. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En az elso 12 hetben hiztam 2 kilot, utanna egy picit megallt a sulyom. Kb. a 17-dik hettol a 27-dik hetig hiztam meg 5 kilot. Szoval a kilok java inkabb a 20-dik het korul/utan ugrott meg nallam. A 27-dik hettol a 36-dik hetig csak 1 kilo jott fel ram. Igy most 8 kilo plusz van rajtam, penteken leszek 37 hetes. Normal testalkat vagyok.
2010. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is a baba miatt raktam le a cigit, de mivel nekem egész napos émelygésem van, így eddig fogytam 1 kilót. Most vagyok a 9-dik hétben. Túlsúly az nálam is van sajnos, úgy egy 10-es. :(
2010. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!