Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is így? Mennyit fogok...

Van más is így? Mennyit fogok így hízni?

Figyelt kérdés

Szóval még nagyon az elején tartok de állandóan ennem kell valamit hogy ne legyek rosszul(2 szer reggelizem kb :) )....főleg az édeset kívánom és még vajas kalácsot szoktam enni...húst nem nagyon...még esetleg leves...a többitől undorodom...régen szerettem a zöldségeket most meg nem bírnék enni egy paradicsomot....remélem hamar elmúlik ez!


Félek hogy nagyon túl fogom lépni a 12 kg-ot...Van aki ugyan így van ? tapasztalatok?


2010. nov. 23. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy sokat fogsz hízni a terhesség végére.Én az 1-3 hónapban állandóan édességet ettem,szinte mást nem is nagyon kívántam,aztán 3 hónap után nagy változás történt,egyáltalán nem bírtam megenni semmilyen édességet.A terhesség végére összesen 10 kg-t híztam.Csak az eleján volt nagy mértékű a súlygyarapodás
2010. nov. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az elején én is csak így tudtam enyhíteni a rosszulléteket, igaz, sokszor ettem keveset, de nem híztam kb a 16. hétig semmit. aztán szép lassan megindult és most kezd gyorsabban gyarapodni a súlyom, pedig nem zabálok. 23. hetet töltöttem és 4,5 kg-ot híztam. ez nem is sok, nem is kevés, bár elég rémisztő, hogy a nagy része kb. a 20. héttől jött fel.
2010. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ugyan így voltam és vagyok is mint te. ha nem eszem édességet rosszul vagyok.36 hetes vagyok és plusz 18kg tartok.
2010. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltam az elso terhessegemnel...23kg-ot hiztam!DE konnyen lement utana,szinte leolvadt a szoptatassal!Szoval ne keseredj el,egyebkent lehet h szerencses leszel es ez csak az elso trimeszter aldasa :-)
2010. nov. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én az elején szintén sokat ettem, mert ha nem ettem, égett a gyomrom nagyon. Ez kb. a 10-12. hétre elmúlt, és utána már teljesen normálisan étkeztem, nem ettem kettő helyett. A végén pedig elkezdtem kívánni az édeset, sok-sok sütit ettem...végül 9 kiló jött rám, szóval nem sok.

Ez amúgy alkati kérdés leginkább. Ha sokáig megmaradna az édes iránti vágyad, akkor azért egy picit próbáld majd meg csökkenteni a mennyiségét!

2010. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első terhességem alatt 48-ról 85 kg-ra híztam (37 kg), most, (pedig nem eszek többet,mint szoktam,sőt,sokszor még kevesebbet is), 26 hetes vagyok most 54-ről már 73-ra híztam.De nekem kb két hó alatt le is ment ne aggódj!

2010. nov. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!