Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három hét alatt fogytam három...

Három hét alatt fogytam három kilót, mert alig ettem. Ha tartom ezt a szokást, akkor fogok még fogyni, vagy inkább márcsak hízni? Babának nem fogok ártani, remélem. Sok gyümit eszek,6után már semmit, stb. Amúgy túlsúlyos vagyok (102kg).

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat.
2010. szept. 3. 19:46
 1/8 A kérdező kommentje:
2.baba lesz,és 12 hetes vagyok.Ez lemaradt. :)
2010. szept. 3. 19:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem szabad fogyókúrázni, mert fogyáskor olyan méreganyagok szabadulnak fel a zsírraktárakból, amik a magzatra is károsak. Max amit tudsz tenni, hogy nagyon odafigyelsz a táplálkozásodra, igyekszel a cukor/fehér liszt/zsiradék fogyasztást minimálisra csökkenteni. De szénhidrátra szüksége van a szervezetednek! Egyél sok fehérjét!
2010. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.Ez a bizonyos első trimeszter átka,mikor folyamatosan émelyegtem,undorodtam mindentől,és csak reggeliztem,meg délután ettem vmit.Nem is gondoltam,h fogytam,jó kis meglepi volt a mérésnél... Igaz megdicsértek,jól esett,és ezért is szeretnék egészségesen étkezni...

Odafigyelek,és remélem minden rendben lesz.

Köszike :)

2010. szept. 3. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is túlsullyos vgaoyk, de tényleg ne most fogyózz! Majd utána...és akkor is csak okosan a szoptatás miatt!!

Most egyél mindent mértékkel. A babó ha kiván valmait nem fogsz tudni mit tenni:)!


34 hetes pocis

2010. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
terhesen nem kéne fogyózni,arra ráérsz szoptatás után majd.
2010. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,de egy szóval nem mondtam,h fogyózni szeretnék,csak ha ugyanúgy naponta kétszer-háromszor eszek nem ártok e azzal a picinek!Ez nem fogyókúra,csak nem akarok reggeltől estig enni.... :S
2010. szept. 4. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az 1. trimeszterben 5 hét alatt 6 kilót fogytam, azaz 74-ről lementem 68-ra. Most tartok a 21. hétnél és most már 71 kg vagyok. A doki nekem azt mondta, hogy figyeljek oda, mit eszem, szóval szerintem téged megdicsérne. Persze diétázni tényleg ne diétázz, de gondolom nem is erről van szó...
2010. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze,h nem a diétáról van szó,hanem az émelygésről,amitől nemigazán bírok enni.Mostmár kezdek helyrejönni,eszek mindent,de mértékkel.Igyekszem betartani az egészséges életmódot.... :)

Védőnőhöz csak okt.közepén kell mennem,úgyhogy addig van időm....

Köszi a válaszokat.

2010. szept. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!