Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes vagyok. Fogok még hízni?

28 hetes vagyok. Fogok még hízni?

Figyelt kérdés

mindenkinek az az első, ahogy meglát, hogy : azért hízhatnál! 28hetes vagyok. de mit tehetek róla, ha nem hízok? és már nagyon bánt, azt gondolják dirrekt csinálom?

158cm vagyok ,40kg-val indultam./ nem vagyok sovány, arányosan vékony vagyok, valószínüleg könnyű csontozattal./az első 3-4hónap hányással telt,így akkor visszafogytam 38kg-ra.

mostanában már 43,8kg alá nem mentem, de voltam már 45kg is:D

persze ez attól függ mikor méri magát az ember.

reggel 43,8kg.a pocim jó nagy, a baba is rendben van, jók a méretei.

enni annyit eszek, mint a terhességem elött, szóval nincsenek falási rohamaim / de jó lenne pedig /.

attól félek szülés után még 38kg se leszek.össze fogok "aszódni" ?

vagy fogok még azért hízni?

mindig abban reménykedtem egyébként hogy majd ha egyszer terhes leszek, talán rajam marad pár kg.

de ha fel se jön?


2008. máj. 6. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz mások véleményével! Veled és a babáddal minden rendben van, ez a lényeg!!!

Biztosan fogsz még hízni, hiszen a baba növekszik folyamatosan.

Állítólag a 3.trimeszter alatt híznak a kismamák a legtöbbet. Szóval még van esélyed :-)

Én egyébként 170cm/57,5kg-ról indultam, most 11 kg-nál járok, ebből az első 12 hét alatt szedtem fel 6 kg-t (még hányingerem sem volt). Akkor állandóan ennem kellett, azóta normál étvágyam van.

2008. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!A hízás igazából a 7dik hónap végén következik be.Mi most vagyunk 30hetesek és kb 1000-1250gramm és még csak most fog elkezdeni hízni.innentől kezdve a baba heti kb 200grammot hízik azt olvastam.Szval fogsz,de ez vissza is megy szülés után,mert részben a baba súlya ,részben a méhlepény ls társai és részben víz.
2008. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia. Egyet értek az előttem szólóval. Olyan sok hülye van amikor kismama az ember, és mindenki okosabb nálad, még az is aki soha nem szült.

Ha minden eredményed rendben van, akkor te ilyen alkat van(sokan biztos irigyelnének). Egyébként az utolsó 4 hétben még jelentős hízás szokott lenni. Én most 7 kilónál tartok és 30 hetes vagyok. Nekem nem volt hányingerem szerencsére, de 23 hetesen még csak 3 kilót híztam és engem is sokat piszkáltak. Pedig eszem rendesen, sőt ha a baba előtt ennyit ettem volna, biztos elgurultam volna. Szülés után pedig ha tudsz rendesen szoptatni még feljöhet pár kiló, mert itt sokan írták, hogy szopi alatt híztak.

Boldog babavárást.

2008. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

most 30hetesen 1000-1200gr a baba?

nekem 3hete volt 1024gr, azaz 25.héten.akkor nem nagy a babám?

2008. máj. 6. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Hűha! Nekem 26 hetesen 892 grammos volt. Nagy a babád, de ez nem baj!
2008. máj. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hűha! én is gyanítottam, hogy nagy.

vagy a következő lehetőség amire mi párommal gondolunk, hogy 2-3héttel elvagyok számolva:S

boldog babavárást mindenkinek

2008. máj. 6. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
szia sziasztok igen első babámmal 33 hetesen csak kb 7-8 kg híztam de utána azalatt a 7 hét alatt ujjabb 6-7 kg kb azthiszem 13-14 kg híztam most a második babámnál 21 hetesen 3 kg remélem nem hízok 10 kg többet most bár ugy tűnik nem lesz ez sem kevesebb na minden jót neked nektek ami jól esik azt edd meg bátran ne foglalkozz senkivel
2008. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajjajj!Én is 8 kilónál tartok 32 hetesen,de én úgy gondoltam már csak max 3-4 kiló jön fel.Az elöttem válaszoló most picit megíjjesztett.Csak a bőröm miatt aggasztanának a kilók,mert idáig megúsztam repedés nélkül.
2008. máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!