Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 800-ról vélemények?...

Femibion 800-ról vélemények? Jobb mint az Elevit vagy a Gravida?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 08:22
1 2 3
 21/25 Bedus válasza:

Sziasztok, én az előző terhességnél és most is gravidát szedek.Vigyázni kell, hogy ne éhgyomorra vedd be pl. reggel mert akkor émelygés, rosszullét lesz a következménye- egyeseknél hányás ahogy olvasom, szerencsére én nem voltam amúgy se hányós. állítólag a vas miatt van, azt nem lehet éhgyomorra bevenni. Ha kaja után veszem be, meg sem érzem. Szedek még hozzá hébe-hóba halolaj kapszulát és néha elpezsegtetek egy kalciumot ásv. vízben- mivel a tejre mostanában kevés gusztusom támadt. Azért így az 5. hónapra már újra iszok azt is.

Szerintem ez így jó kombó, nekem 4 éve elsőre 4080gr-os lányom lett, de nem hiszem hogy ettől. Apám 5 kg felett született anno. Akkor azt mondta a bábah a szülés időpontja előtt érdemes kicsivel előbb abbahagyni a szedésé és kalciumot beszedni h a sok magnézium nehogy elvigye a fájásokat és később induljon meg a szülés.Nem tudom jó -e én így csinálom, mindenki maga dönti el. Örömteli babavárást mindenkinek.Üdv

2012. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Bedus válasza:

Ja igen, a hízás témára visszatérve, szerintem egyéni és terhességről-terhességre is változhat. Pl hogy ebből mennyi is a víz, azt senki se tudja megmondani. Írnak itt 10-13 kg-okat... na aki nem hányt az simán felkap 20-23 kg-ot akár-én is- aztán a baba pár hónap alatt leszopizta, meg a nagy része víz volt, szépen eltünedezett pár hónap alatt. Én nem eszek eszementen sokat, de a vizet mint a puputeve raktározom. :) Nincs ebben semmi. Csak kíméljétek a lábatokat!

Lehet a vitamintól hízni igenis, a fogamzásgátlóktól meg pláne. Én azonban nem gondolom hogy a gravidától hízok, sztem ez élettani, nem érzem hogy kóros éhséget csinálna.

Volt már részem olyanban és nem. Sőt a vitamintúladagolást is ismerem, fejfájással meg minden és olyat sem csinált (Humet R ill egyszer amerikai multit szedtem odaát és hát az sem magyar emberre van gyártva...)

2012. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
hát én bevehettem a gravidát evés előtt,evés után,akár reggel,akár délben,akár este,akkor is kijött minden rá 10 percre. a femibiontól tényleg semmi bajom :)
2012. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Még pár napos olvasgatást követően tegnap megvettem a Femibion 800-at.

Ugyan az a véleményem mint eddig.Nagyon kiegyenlítődik a pozitív és negatív vélemény a két másik vitaminról.Sőt még talán billen is a negatív irányban.Így én nem tesztelgetek annyi pénzért.Ha már kiadom rá a pénzt legyek benne biztos hogy használ és nem "árt"(érts jól:hánytat meg székrekeszt meg stb stb).

18-as válaszoló(vagy bocsánat ha elírom,de ott valahol)

Igen is hogy a vitamin okozza ezeket a problémákat,nem hiába írják annyian.Az egyik ismerősöm is mikor elkezdte szedni sokkal nagyobb lett a babája.(most mondok egy példát,nem emlékszem pontosan hogy ugyan ezt mondta-e,a lényeg hogy volt pl 16. héten de már 20 hetesnek felelt meg a babája mérete)Na nyilván nem a zabálástól lesz ekkora eltérés a baba növekedésében.


Mindegy is,én így döntöttem és ha nekem beválik biztos hogy ajánlani fogom,egyenlőre csak a hallottak és olvasottak alapján tudok mondani bármit is.

Nagyon köszönöm a válaszokat.Szép hétvégét kívánok mindenkinek.

7 hetes kismama :)

2012. júl. 27. 21:26
 25/25 anonim ***** válasza:
én azt mondom jól döntöttél :) de a 12.hét után szerintem elég lesz csak 2 naponta szedni a 400-ast.neked is boldog babavárást! egy femibionos 15 hetes
2012. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!