Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 800-ról vélemények?...

Femibion 800-ról vélemények? Jobb mint az Elevit vagy a Gravida?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 08:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
17%
Tök ugyanaz, csak drágább!
2012. júl. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%

Ezeknek tök ugyanolyan a hatóanyaguk, csak sok manipulatív reklámmal nyomatják egyiket jobban, mint a másikat. Szükségtelen amúgy a gyerek fejlődése szempontjából, csak azért van, hogy ezzel is pénzt szedjenek ki az emberből.

Persze mindenki maga tudja, mire költ. :)

2012. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem szükségtelen! Ennyi vitamint meg ásványi anyagot, nyomelemet nem tudna összeenni az ember! És ilyenkor nagy szükség van ezekre. Én kihagytam másfél hónapot és meg is látszik a vérképemen!
2012. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Hát bocsánat. Nálunk senki sem szedte, még dédnagyanyám se, mégis mindenki egészséges lett és azóta is, így nálunk nem hagyomány. De megértem, ha másoknak kell.
2012. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

Én szedtem az első és a második terhességemnél is a Femibiont. Az Elevitet sokan mondják, hogy nagyobb étvágyat csinál, a Gravida pedig sokaknál hányingert, hányást okoz. De ezt csak hallomásból tudom. A Femibionnal nem volt semmi gondom, nem voltam tőle éhesebb és sosem volt hányingerem tőle. Tényleg az egyik legdrágább terhesvitamin, de a legkorszerűbb is. Én csak ajánlani tudom. A 400ban pedig az a tuti, hogy nem csak a vitamin,és nyomelem van benne, hanem adják mellé az Omega 3-at is!

Én fontosnak tartottam/tartom a babáim érdekében, hogy szedjem a vitaminokat, mert normál táplálkozással ezeket bevinni nem lehet! Sohasem bocsátottam volna meg magamnak, ha amiatt, hogy nem szedem, bármi baj/hátrány éri a gyermekeimet!

2012. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Az teljesen igaz hogy nagyanyáink se szedték.Én se nagyon akarom,de azért nézzük meg hogy nagyanyáink hogy éltek,és mi hogy élünk.Szennyezett levegő,hormonokkal teli víz,csupa színezék és tartósítószer a kajánk.Sokkal kevesebb vitamin jut be a szervezetünkbe,mint anno nagyanyáinkéba.

Sose szívott be magával tömeg,és sose vettem csak azért valamit mert az összes többi azt veszi,de ha ezen múlik hogy biztosítsam a gyereknek a vitamint hát megveszem.Amúgy is csak 12 hetes korig szedném,nem tovább.

Az elevitről és a gravidáról is hallottam hogy sokaknál hányást okozott,ezért azt nem is nagyon szeretném megvenni.Ezt a vitamint az orvosom javasolta.


Tehát a kérdésem még mindig az hogy jobb-e mint a másik kettő?

2012. júl. 21. 09:23
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Igen, sokkal jobb a Femibion! Majdnem az osszes kerdesben azt olvasom, hogy sokan hanynak, rosszul vannak a gravidatol, az elevittol, meg megno az etvagyuk es hasonlok.

17 hetes vagyok, Femibion 800-at szedtem, es semmi bajom nem volt tole :) nem hiztam, nem volt hanyingerem, semmi negativ dolog. Most a 12. het utan egyszer megvettem a Femibion 400-at, ezt meg beszede,, ketnaponta vagy ahogy eszembe jut :))

De legalabb feltoltottem a szervezetemet vitaminnal es asvanyi anyaggal :)

Szoval en csak ajanlani tudom!!!!!!!

2012. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%

Elozo vagyok! 17 hetes kismama, ezt elfelejtettem odairni :)

Meg egy egy tapasztalat: noverem az elozo terhessegenel elevitet szedett, nagyon meghizott, mert annyira novelete az etvagyat. Most Femibiont szedett, mert javasolta neki a doki a magzatvedo vitamin valamelyiket. 35. hetnel jar, es 6 es fel kilot hizott eddig :)))) szoval en mindenkepp ajanlom :))

2012. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Maximálisan egyetértek veled, kedves kérdező!

Mai élelmiszerekben, amit veszünk, abban aztán minden van, csak vitamintartalom nincs. :(( Sajnos!!


Plusz megadom az esélyét annak, hogy ha ettől 1 fokkal egészségesebb babám lesz, már megérte!!!!!!!


Én Femibion 800-at szedtem az elején, meg voltam vele maximálisan elégedve. Nem vagyok tőle kívánós, nem híztam tőle, 20.héten vagyok, +2 kilóval, pedig hízásra hajlamos vagyok.

Tavaly Elevitet szedtem, állandó hasmenésem volt tőle. Abbahagytam, megszűnt.

Másoknál szorulást okoz, nálam ellenkezőleg, hasmenést :)

Gravidát nem próbáltam, nem ismerem, nem tudok róla véleményt mondani.


Már a Femibion 400-at szedem, azzal is maximálisan elégedett vagyok, 2 különböző orvos ezt ajánlotta és ezt dícsérte, naponta szedem őket.


Jó babavárást!!

20+2 hetes kismami

2012. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én is Femibiont szedtek és teljesen meg vagyok elégedve. Sem rosszullétet, sem hízást nem okozott. Az előző terhességemnél kértem ki a nőgyógyászom véleményét, hogy melyiket lenne jó szednem, rögtön rávágta, hogy a Femibion a legkorszerűbb, ő azt ajánlja.


Az első terhességemnél sajnos terhességi cukros lettem, így az utolsó 3 hónapban napi 160g CH-t ehetttem. Ebbe napi 1 dl tej és valami nagyon kevés gyümölcs fért bele. Emellett a diéta mellett biztos, hogy nem tudtam volna megadni a babámnak mindazt amire szüksége lett volna, így külön örültem, hogy a vitamin fedezi az igényeit.

Most ugyan nem vagyok cukros, de most is szedem a Femibiont.


Dédnagyanyáinkhoz meg nem lehet hasonlítani. Teljesen más körülmények között éltek, eldobható pelenkát sem használtak, ez tény és mégis felnőttünk. Környezetkímélőbb is volt az is igaz, én mégis inkább eldobhatót használok. Nem gondolom hogy ez és a vitamin akkora luxus lenne a babám és magam részére. Ha ezeket sem engedhetném meg magunknak, akkor valószínűleg vártam volna még a gyerekvállalással.

2012. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!