Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 800-ról vélemények?...

Femibion 800-ról vélemények? Jobb mint az Elevit vagy a Gravida?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 08:22
1 2 3
 11/25 M. Bernadett ***** válasza:
68%
..Van különbség a terhes vitaminok között, mert nekem pl az Elevittől olyan szorulásom volt, hogy még az aranyerem is kijött...Ezen kívül hányingerem is volt...A gravidától semmi bajom. A febiont nem ismerem.
2012. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

szia

én femibiont szedek, én meg vagyok vele elégedve. 17 hetes vagyok és eddig semmi plusz kilót nem szedtem fel, pedig hajlamos vagyok a hízásra nem is kicsit. az elevitről azt hallottam sokaknak cukrot okozott, persze lehet hogy nem igaz, de én ezt hallottam. én egyiket sem ismerem, nekem a dokim mondta hogy femibiont szedjek, mert az a legjobb, igaz nagyon drága, de ha a picinek ez kell hát már megérte :)

2012. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ia a Femibion a nyerő, az orvosom szerint is abban van benne minden, ártani tuti nem árt mert ilyenkor nem elég még a sok vitamin sem:-) Viszont azt tudtátok, hogy árulnak már Femibion Vas-at is....ez az egy olyan vas amit a kismamák a maximálisan tolerálnak, mindenkinek ajánlom, én pár napja bukkantam rá és nagyon örültem neki, a vas mindig kell:-)
2012. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
én is csak a saját tapasztalatomat tudom leírni.elkezdtem szedni a gravidát,attól kivétel nélkül minden nap hánytam rá 10 percre hogy bevettem :( az elevitet meg barátnőm szedte de neki is szorulása volt tőle mint sokaknak.aztán femibionra áttértem semmi bajom! maximálisan ajánlom! meg azt is hogy szedjél valamilyen vitamint mert én is azon az állásponton vagyok,hogy régen nem volt ennyi szemét kaja és szenny a levegőben,illetve ilyen sok vetélés mert ezek mind legyengítik a női szervezetet.nekem is volt missed ab-om nem szedtem semmit azelőtt.műtétem óta szedek vitamint folsavat,e vitamint és mióta megint terhes vagyok femibiont.eddig minden rendben a babucival! :) sajnos olyan világot élünk,hogy elengedhetetlen az,hogy már a terhesség tervezésekor feltöltsük vitaminnal a szervezetünket! de ez csak az én véleményem :)
2012. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Én a Gravidát szedtem végig, sose volt tőle hányingerem, a babám se lett óriási (2640grammal született) Én kaptam 1 listát, amiben le volt írva, mibe mennyi vitamin van, és mennyi kell, 1 kismamának! A Gravidába minden megvan, pont olyan mennyiségbe amennyi kell! Én ezért választottam! Amúgy nem csak 12.hétig van szükség a vitaminra! Gondolj bele mindent elvesz a baba tőled, jó az, ha pótolva van! Én szülés után is szedtem 2hónapig!

2012. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%

Én gyógyszertárban dolgozom, van egy összehasonlító táblázatunk, melyikben miből mennyi van.

Első helyen a Gravida, második helyen az Elevit áll, majd utánuk jönnek a Pharmaton matruelle, Ladeevit, és a Femibion 400 és 800.

Ez a lista a bennük lévő vitaminok, nyomelemek stb. szerint lett összeállítva.

És személy szerint a Gravidától úgy hánytam, hogy a mosdóig nem értem el sokszor, pedig azért szedtem, mert a legtöbb minden abban van.

Most elevitet szedek, eddig semmi bajom.se hízás, se hányinger.

Nem kérdezted, de még szedek mellé folsavat.

2012. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
26%
HOGY MI A VELEMENYEM??TAPASZTALATOM HOGY 30 KG-OT HIZTAM TOLE,ELSO BABA!!
2012. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%
Kedves utolsó! Valószínűleg nem a vitamintól híztál, hanem a mértéktelen zabálástól! Könnyű arra ráfogni, ahogy azt is, hogy aki szed ilyen vitaminokat, óriásbabája születik. Ez mind csak tévhit! De hát tudjuk milyenek az emberek! Könnyebb a vitaminra fogni a hízást, mint beismerni azt, hogy reggeltől estig evett!
2012. júl. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Egy gyógyszernek nemcsak a hatóanyagtartalma számít, hanem az is, hogy mennire tud belőle az felszívódni, tehát nem hiszem, hogy egy több éve forgalmazott készítmény jobb lenne, mint az újonnan kifejlesztett. A femibion az egyik legkorszerűbb készítmény, ráadásul alkalmazkodik a baba-mama viatmin és ásványi anyag szükségletéhez. Az első 12 hétben más összetételű (800), mint a későbbiekben(400)

A gravida melé szedj calciumot, az Elevitben pedig nincs jód, ezért azt kell szedni mellé. Egyébként nálam az elevit magas vastartalma olyan székrekedést okozott, hogy abbahagytam a szedését, most Femibiont szedek, amivel maximálisan meg vagyok elégedve. Ajánlott ezen kívül valamilyen halolaj kapszula az omega3 miatt, és a magnézium is ajánlott, mert kicsit megnyugtat, és az izmoknak is nagyon jót tesz.

2012. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
26%
kedves 18. valaszolo... es szerinted mitol lett etvagyam???hat nem sok vitamintol?!!anyira birom az ilyen nagy okosokat.....
2012. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!