Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minimum hány hetes terhesen...

Minimum hány hetes terhesen "merjek" babakocsit venni?

Figyelt kérdés

Te hány hetes terhesen vettél?


Az a helyzet, hogy használtat szeretnénk és találtam is csak félek, hogy elviszik előlem. 20 hetes vagyok, eddig még nem mertem megvenni, pedig már pár hete hirdetik azt a kocsit amit kinéztem. Ti mit tennétek?


2012. júl. 4. 15:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Bármikor bármi történhet bárkivel.


Én úgy voltam vele, hogy nem érdekelnek a babonák. 12. héttől folyamatosan szereztem be mindent a babámnak, óriási nagy szerencsémre. (A babakocsit talán 13 hetesen vettem meg, beleszerettem és én is úgy voltam vele, hogy elhozom, mielőtt elhappolják előlem.)


Azért mondom, hogy szerencsére,mert 28 hétre sajnos meg kellett szülnöm a kisfiamat, most egészséges, 18 hós nagyfiú), de mire hazahoztuk a kórházból, mindene megvolt, már csak ki kellett előtte takarítani és mosni a kis ruhácskáit. Többen is voltunk a kórházban a szobatársaimmal, akiknek korán jött a baba, és bizony akadtak olyanok, akik még semmit sem vettek meg, így az apukának kellett bevásárolnia vagy az anyukának rohangálnia a kórház és a bababoltok között, ami elég sok ideggel járt.


Azért sem érdekel a babona, mert nem úgy álltam hozzá a dolgokhoz, hogy baj fog történni. SZerintem bátran vásárolj, ne törődj azokkal, akik paráztatnak. Jobb, ha apránként beszereztek mindent, legalább a végén nagy hassal nem kell kapkodnod meg idegeskedned emiatt. Amúgy is, egy babakocsi nem az a kategória, amit ha bármi van, el ne tudna adni az ember, meg nem is vered Magad vele óriási költségekbe. :)


Jó vásárlást!

2012. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!