Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen csökkenhetnek...

5 hetes terhesen csökkenhetnek a tüneteim?

Figyelt kérdés
A múlt héten még érzékeny volt a mellbimbóm, farkaséhségem volt, teltségérzet. Ezek az érzések lecsökkentek és csak ma reggel voltam egy kicsit rosszul mikor felültem az ágyban. Ez normális?
2012. júl. 3. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze! Nem törvényszerű a tünetek fellépése sem! Nekem nem is voltak :)

39+4 hkm

2012. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Terhesen bármi lehet normális. Az is, ha sokat vagy rosszul, az is ha egyáltalán nem, az is ha csak néha jön elő rosszullét, és az is, ha elmúlik majd visszatér egy-egy tünet.

Nekem az elején 1-2 hétig volt mellfeszülés, majd elmúlt. Utána úgy 9 hetesen égett a gyomrom, majd pár nap alatt elmúlt. Ennyi tünetem volt, panaszom semmi, lányom makk egészségesen született.

2012. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SZia! en is 5 hetes vagyok! nekem abszolut semmi tunetem nincs es felek, vajon meg ott van-e a baba? elozo terhessegemnel ennyi idosen mar javaban hanytam, fajt a mellem stb...csinalok is meg egy tesztet a heten, lehet az elso csak becsapot...
2012. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
becsapott, elirtam:D
2012. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az 5.hét körül eléggé kezdtek eltünedezni, aztán a 8. héttől duplán kaptam vissza.
2012. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 3. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!