Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet azért még lány, hogy...

Lehet azért még lány, hogy ugyanolyan tüneteim vannak mint a kisfiammal?

Figyelt kérdés
Kb ugyanúgy érzem magam,enyhe hányinger egész nap és nem kívánom az édeset,a savanyút viszont annál inkább.Nálatok hogy volt?
2012. júl. 3. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze...ám nálam abszolút az ellenkezője van.Amikor a fiúkat vártam-mindkét terhességemkor-hánytam,émelyegtem,szagundorom volt,szinte végig.Most a kis csajnál semmi,de semmi nincs.2gyerekes+27hkm
2012. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem mindkét terhességemnél más tüneteim voltak, és mindkettő fiú. Ja, és a másodiknál borzasztóan égett a gyomrom, az elsőnél egyáltalán, és egyiküknek sem volt nagy haja.
2012. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tök egyforma tüneteim voltak, először fiam lett, most meg lányom:)
2012. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en a kislanyommal borzasztoan rosszul voltam a 6. hettol, azelott meg majd leszakadtak a melleim! erre most semmi, sem mellfajas, sem hanyingerem nincs, allandoan ehes vagyok. lehet hogy fiu?:D
2012. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi volt a "más", hogy a 2 fiúval a 18. hétig hánytam, most kislányt várok, vele a 12. hétig. De kb. ennyi, minden más ugyanúgy zajlott.
2012. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
terhességem most is ugyanolyan, mint az első volt. Akkor lányom lett, most meg fiam lesz. Szerintem semmi összefüggés azzal, hogy milyen nemű lesz a baba.
2012. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,akkor még azért reménykedhetek a kislányban is :)
2012. júl. 3. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!