Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hónapos terhesen szedtek...

6-7 hónapos terhesen szedtek még terhes vitamint? Kell még?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elején femibiont szedtem a 24. hétig, utána azt mondta a dokim, hogy már nem kell, így aztán csak magnéziumot, kalciumot és vasat szedtem szülésig.
2012. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én heti 2-3 szem elevitet szoktam szedni, ezen kívül minden nap magnéziumot (azt hiszem 250 mg-os).

Jó a terhesvitamin a vas, c, kalcium, stb miatt.

26 hkm.

2012. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kell szedni szerintem, ha nem is minden nap , de 2-3 naponta mindenképpen. A későbbi szoptatáshoz is kell az "energiaraktár".
2012. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én az első 3 hónapban szedtem gravidát,folsavat és c-vitamint.Most bövült vérszaporítóval,és csökkent gravidával.:)

22hkm

2012. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Je, erdekes... ez fel sem merült bennem, h nem kellene, igy szedtem az utolso napig. :)

Vegülis senki sem meri rendszeresen a vitamin-es nyomelemraktarodat, honnan tudni, h minden okes-e? Ha mar jelei lennenek a hianynak, sztem az mar kesö nem? Persze a tul sok se jo.

2012. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Én mindkét terhességem előtt 3 hónappal,végig a terhesség alatt,és szülés után,szoptatás végéig szedtem(szedem) az Elevitet.Szülésig naponta vettem be,most,szoptatás alatt hetente 2-3 alkalommal.Nem csak a baba fejlődéséhez szükséges a fokozott vitamin bevitel,hanem a te szervezeted számára is fontos.Én ilyen megfontolásból szedem még most is,4 hónapos lesz 15-én a kislányom,és még csak szopik.
2012. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a 12. hétig szedtem, azóta semmit.

Illetve magnéziumot+b vitamin komplexet szedek, de csak az idegeim megnyugtatására.


19heteskm

2012. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mikor először terhes lettem, elkezdtem szedni, sajna missed ab. lett a vége, a doki mondta, hogy szedjem tovább a vitamint. Így szedtem, műtét után 6 héttel újra tehres lettem, végig a terhesség alatt szedtem meg, utána is kb. 1 évig. 27 hónapig szoptattam egyébként. Most teherbeesésem előtt 2-3 hónappal elkezdtem szedni és jelenleg 28 hetes vagyok és még szedem. Bár nem mindennap, mert gyakran elfelejtem, de azért max. 2-2 naponta biztos beveszem. Az első 12 hétben folsavat szedtem a Gravida mellé, majd C vitamint, most meg vasat kb. a 16. hét óta. De nem azért nem szedem rendszeresen, mert nem érzem szükségét, csak elfelejtem.
2012. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabszem ***** válasza:
Én terhesség elött szedtem és kb. 3-4 hónapos terhes koromig. Utána már nem
2012. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
en a terhesséágem alatt vegig szedtem terhes kismama vitamint.callibrumot.
2012. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!