Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok az olyan anyához...

Mit szóltok az olyan anyához aki terhesen kiakarja rakatni utcára a lányát, mert fél, hogy neki kell majd eltartani?

Figyelt kérdés
Szerintem undorító, nem is mondható anyának...

2012. júl. 2. 19:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

Az a lány se semmi, aki felcsináltatja magát a semmire!

:(

2012. júl. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ismerem a lányt, nem a semmire csináltatta fel magát
2012. júl. 2. 19:35
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Ha a szüleivel él a lány, akkor jogosan fél az anyja, hogy neki kell eltartania a gyereket. Ha meg külön él, akkor miért akarná az anyja kirakatni az utcára?
2012. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%

Kedves első válaszoló és mi a helyzet azokkal a lányokkal akik azért terhesek mert mondjuk megerőszakolták őket? ők is udorítóak?

Amugy én 19 éves vagyok és védekezés mellett lettem terhes és még itthon lakom és a szüleim mindenben mellettem állnak és nem raktak ki itthonról. Nem is tudom, hogy köszönjem meg nekik ezt.

2012. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ott él az anyjával igen, de most nem az volt a kérdés, hogy a lány miért vagy hogy esett teherbe, hanem az, hogy mit gondoltók arról a szülőről. Szerintem egy anyának akármi van, a gyereke mellett kellene állnia! Ha baj van ha nem! Ez az én véleményem. Kiváncsi vagyok a tiétekre is.
2012. júl. 2. 19:41
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem kérte az anyját, hogy tartsa el majd a gyerekét, mert a barátja támogatja mindenben, csak még nincs hová költözzenek
2012. júl. 2. 19:42
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Én nem raknám ki!!!!

De ott biztosan voltak előtte is problémák kettőjük között. Van hová mennie?

2012. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Én sem kértem a szüleimtől, hogy tarsanak el meg a gyerekemet. Én is addig fogok itt lakni míg nem sikerül elköltöznöm. Én most terhesen nem tudom elképzelni, hogy a gyerekem annyira rosszat csináljon, amit nem lehetne neki megbocsátani.

2012. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, neked legalább segítenek a szüleid, ilyenek a normális emberek szerintem. Neki nem. Lehet addig majd hozzánk kölözik ha kitenné az anyja :/
2012. júl. 2. 19:49
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak idegességében akarta otthonról elzavarni? És majd később beletörődik, hogy nem tehet ellene semmit. Lehet hogy még örülni is fog, hogy unokázhat. Csak azért gondolom, mert hát az én szüleim sem örömmel fogadták a hírt.

(4. voltam megint)

2012. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!