Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen kell védekezni?...

Terhesen kell védekezni? Mármint 50% azt mondja hogy kell 50% meg azt mondja hogy nem. Na akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
és mi ellen védekeznél?terhes már nem leszel mert már az vagy.Nemi betegség ellen jól jön a gumi.De gondolom ha terhes vagy akkor van állandó partnered?!
2012. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen állandó partnerem van.
2012. júl. 1. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell védekezni!
2012. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell védekezni, ha nyitva van a méhszáj, hogy minnél kevesebb cuccli(baci) jusson fel(ugye nem egy steril hely a hüvelyünk), de teljesen zárt méhszájjal lehet védekezés nélkül is együtt lenni.

Plusz ha már 39-40hetes az ember lánya, és szülne, de még nem indult be, akkor is sokat segít az együttlét, pontosabban a spermában van vmi, ami az amúgy is induló szülésre rásegít(szigorúan zárt méhszájnál)

2012. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, h állandó partnere van, még mindig javasolhatja a doki, h húzzanak gumit. Ha valamilyen fertőzésed van a terhesség során v StreptococcusB-re pozitív lettél, akkor vszínűleg a doki a gumit fogja ajánlani.
2012. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Különben ...most eszembe jutott vmi, hogy nem is butaság a kérdés. férjem van, tehát mondhatom , h állandó partner...Amikor teherbe estem ,kicsit félszből is-,1-2 hónapig védekeztünk. (Férjem szerint banális hü.lyeség, de én para voltam, mert olvastam h lehet még peteérés és később is beágyazódhat baba, pl-2-3 héttel). Aztán már később élesben ment...viszont úgy a 5-6. hónap tájékán vmi miatt ezek a kis katonák elkezdték birizgálni a hüvelyem. Hiába volt orgazmusom, utána is így "be volt izgulva" vagy hogy is írjam....Amikor gumival csináltuk, minden oké volt, valószínűleg "allergiás" lettem a spermiumokra, vagy nem tudom....:)
2012. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) Ment a zöld kezecske
2012. júl. 1. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!