Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen esti tagozaton okj-s...

Terhesen esti tagozaton okj-s szakképzés?

Figyelt kérdés
Elkezdtem egy szakot nappalin, de azt sajnos nem tudom befejezni. A teljesített óráimat valószínűleg elfogadják. Szeretném most szeptembertől elkezdeni ugyanazt a szakot, csupán két éves lenne, kedd és csütörtök délután és ráadásul ingyenes. A bökkenő az, hogy október végére vagyok kiírva, így nem tudom mi legyen. Halasztani nem tudok, mert többet nem indul ilyen formában. Volt valaki hasonló helyzetben? Ti hogy oldottátok meg?
2012. jún. 28. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van segítséged szerintem nyugodtan vágj bele. :) Én szeptemberben szülök, és még csinálom a főiskolát. :)
2012. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan folytasd. Én szeptember végére vagyok kiírva de estin tanulni szeretnék viszont megmondták hogy nem biztos hogy indul mert kell hozzá egy bizonyos létszám. A nappali meg ugye nem megoldható.... Heti 5nap sok lenne de nekem heti 1x kéne bennlennem estin. De mindenképpen megoldom :-)
2012. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem sem biztos, hogy indul létszám függő!:( Hát reménykedem, ha indul akkor megpróbálom velük megbeszélni, hogy a vizsgákra készülök, de sajnos nem tudok benntlenni mindig, remélem megértik! Főleg, így hogy egy félévet már teljesítettem ebből a szkból! Sok sikert nektek is!
2012. jún. 28. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Október vége az nem vizsgaidőszak:) Simán bevállalhatod.

Én az ikreimmel tavaly február elejére voltam kiírva,mindenki valószínűsíthető koraszüléssel vagy legalábbis korábbi születési időponttal "fenyegetett", csak ezért nem vállaltam be azt a félévet a főiskolán. Ha mondjuk szorgalmi időszakra esett volna a szülés, lehet,hogy simán bevállaltam volna.

Volt egy csaj nálunk a főiskolán, aki a 3 hetes babája mellett vizsgaidőszakozott...anyuka segített be, volt,hogy kint a kocsiban vártak a babával, amíg le nem vizsgázott és utána gyorsan megszoptatta a gyereket:)

Azt mondom, ha vmit akarsz, akkor nincs lehetetlen!

2012. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok. Miért nem tudod a nappalis szakodat végezni? Mit végzel?
2012. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a mérlegképes tanfolyamot így csináltam meg. Fél évig a színemet sem látták. Megértőek voltak, te vagy a fizető ügyfél. Utólag aláírtam a jelenléti ívet. Az más kérdés, hogy a vizsgákat hogy teszed le. Nekem szerencsére adtak jegyzeteket.
2012. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!