Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Romlott túrós táskát ettem...

Romlott túrós táskát ettem terhesen, és csak a végénél vettem észre. Nagy bajt csináltam, vagy a szervezet ilyen "kis" mennyiségnél tud védekezni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj...sztem nem lehet mit csinálnod. Dokid kérdezted??De ha nem lett hasmenésed, nem hánytál sztem nincs gond.
2008. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

bammeg hogy tudsz romlott kaját megenni úgy hogy a végénel veszed észre. a túro ha megromlik rossz ize van. vagy bepenészedik az egész. ezt nem nem lehet észre venni.

nyáron pláne a tojásos kajákban elszaporodik a szalmonella, na az veszélyes és nem is érezni. de nem hinném az ezer milliószor hökezelt tútóban lenne akkora mennyiségü szalmonella hogy beteg legyél, max kicsit fosol majd egy pár óra múlva. meg hánysz. igyál sokat meg egyél kekszet, meg krumplit ha nem vészes, a gyereknek semmi baja nem lesz.

2008. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
szerintem ne aggodalmaskodj,hiszen annyira nem is lehetett romlott,hogy már csak a végénél vetted észre :)ennyitől még biztosan nem lesz baj,mert azt gondolom hogy mindig akadnak olyan készítmények amik nem frissek,és mégis bekapjuk anélkül,hogy észrevennénk a minőségromlást.feltételezem,én is találkoztam ilyesmivel a terhességem alatt :)
2008. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem a Dokival, a szívem mélyén úgy gondolom, nem jelenthet problémát. Ma ettem... eddig nincs hányás, hasmenés, remélem nem is lesz.... Csak annyi mindent hall az ember!
2008. dec. 10. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenesetre az egészen biztos,hogy a gyereknek semmi baja nem lesz!
2008. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első válaszoló...nem lesz semmi baj,igaza van aki írta h ilyennel talizunk amit észre se veszünk.Én nyáron voltam terhes bizti én is megettem ezt azt.
2008. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Hogy hogy nem vettem észre...? Nem volt rossz íze a túrónak... Az utolsó két falatnál éreztem, rossz ízt, és akkor láttam, hogy az a rész penészes... Amit tudtam kiköptem...!!!!!
2008. dec. 10. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!