Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél vagy max 1 kg-os súlyzót...

Fél vagy max 1 kg-os súlyzót emelgethetek terhesen?

Figyelt kérdés

végig tornáztam a terhességet súlyok nélkül csak úgy lazán...most pedig annyira igényelnék egy kis súlyzós edzést...bemerjem vállalni?

39hkm


2012. júl. 2. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a fél kilóst nyugodtan bevállalhatod, de én inkább az orvosomat kérdezném erről.
2012. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Eddig is emelhettél volna 1 kilós súlyzókat.

39 hetesen a "legrosszabb" ami történhet veled, hogy beindul a szülés :) :)

2012. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Most komolyan... miért? Miért igényelnéd? Miért nem ér rá az az egy-két hét, amíg megszülöd a babád? Nem vagyok igénytelen, napi szinten tornázom, és bár még nem vagyok várandós, de azért lássuk be, hogy a súlyzók nem terhesség alatt való eszközök. Emelgetheted, és tuti lesz mg 100 másik nő, aki szuperwoman-ként csinálta végig a terhességet, nyomatta a cardio-t, stb. De tényleg ennyire kell ezt? És tényleg most? Nem látom be, miért! A rendszeres sportoló nem fog összeszottyadni, ha ebben a háromnegyed évben kicsit visszafogja magát.
2012. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 gabszem ***** válasza:
semmit se fogsz ártani magadnak az 1 kilós súlyzóval... nyugodtan használd, ennél nehezebb súlyokat is emel az ember, még terhesen is...
2012. júl. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért igénylem mert versenyszerűen sportoltam egész életemben,terhesen is sportoltam,orvosom tudott róla,eddig a súlyzót nem mertem.és csak!mert kedvem lenne hozzá....más strandra szeretne menni,én meg oda nem mennék,mert súlyokat emelgetni jobban van kedvem.ennyi...
2012. júl. 2. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi kismama tornán fél kilós labdákkal végezzük a kar és hát gyakorlatait, miért ne lehetne???? Ami jól esik.

40+2hkm

2012. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én napi szinten emelgetem a 16 kg-os lányomat,a szennyestartót,a vizes ruhákkal teli kosarat,bevásárolok,lépcsőzök.. Ehhez képest egy egy kg-os súlyzó semmi. Nyugodtan csináld,ha jól esik!

könnyű szülést!

30 hkm

2012. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szoktam súlyzózni...1-kg-mal...

Én is sportolok,kiskoromtól kezdve és most terhesen is megvan a heti 3-4,persze már kicsit visszafogottabban,de 1kg-ostól semmi bajod nem lesz...a bevásárlószatyor meg egyebek nehezebbek!

Üdv:31hetes

:)

2012. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy sportos alkat, de bizony a 12 kilós nagy tesóval "súlyzóztam" eleget. :D
2012. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is pont azt akartam írni, hogy én is cipeltem a nagyot állandóan, aki 13 kg volt. :)

Tök jó, hogy ehhez van kedved..)

2012. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!