Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvehetem a babakocsit 5...

Megvehetem a babakocsit 5 hónapos terhesen? Nem korai ez még?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok babonás és most lenne egy nagyon jó kis lehetőség. (kocsi, babahordozó meg midnen ami csak kell hozzá 30 ezerért). Annyi még a gondom hogy a 17. héten megmondta a doki hogy kislányunk lesz, de nem 100 százalék. De akárkit kérdezek aki hozzá járt, azt mondták nem igazán szokott tévedni. Ha nem látja mi van a lába között akkor inkább azt mondja hogy nem lehet megállapítani. És hát rózsaszín babakocsit néztem ki. =) Nem vagyok türelmetlen, de ez tényleg nagyon tetszik. De ha mégis kinő a fütyije, akkor mit kezdek vele? Van itt olyan aki szintén ilyen hamar bevásárolt?

20 hetes kismami


2009. máj. 15. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan kezdtem. de én semleges színeket vettem, hátha mégsem az ami.
2009. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha kinő a fütyije akkor eladod:) A többire nem tudom a választ, nekem ez még csak a 9. hét. Vedd meg, ha tényleg jó vétel és tetszik, aztán majd akkor megoldod a problémát, ha tényleg ott lesz;)
2009. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok: természetesen a babakocsit adod el, nem a kinőtt fütyist:) Csak olyan félreérthető volt, ahogyan visszaolvastam:)
2009. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi megvettük 16. hét előtt a kiságyat, és 2 hete a babakocsit. Nekünk még nem mutatta a 18 hetes ultrahangon, hogy milye van, úgyhogy semleges színeket vettünk.
2009. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok és 21 hetes. :)

Nem korai vásárolni!

2009. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is a 20.hét körül kezdtünk vásárolni,és mivel én megcsináltattam a magzatvízvizsgálatot,nálunk tuti volt,h kisfiú...és tényleg az lett!
2009. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok, de nincs még babakocsi, pedig azt is tudjuk, hogy fütyis lesz..:)

De még azért nincs babakocsi, mert még fogalmam sincs, hogy milyet vegyünk...:(

Ha azt mondta a doki, hogy kiscsaj, és most vissza nem térő alkalom van, akkor vedd meg! Vagy próbáld rábeszélni az eladót (ha nem üzletben veszed)hogy adsz neki 10% előleget, tegye el pár hétre, és a köv. UH után, amikor már tuti tudod a nemét, akkor veszed meg a babakocsit. Ha mégis kinő a fütyije..:) akkor max. elbukod azt a 3ezres előleget...

2009. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi nem akartuk tudni, hogy mi van a lába között, de a babakocsink tűzpiros (akciós volt, nem volt szívem otthagyni). Úgy gondoltam, ha kisfiú lesz, akkor csinálok valami fiús mintát rá pl. versenyautót kinyomtatok olyan fóliára, amit csak rá kell vasalnia textilre, azt rávasalom egy sima fehér anyagra és egyszerűen tépőzárral rárögzítem a babakocsi oldalára (azért nem varrva, mert akkor beázhat, na meg mi van, ha a következő lány?). Hacsak nem rózsaszín alapon virágmintás pillangókkal, akkor vedd meg, icipici kreativitással pasissá lehet tenni.

2009. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én 20 hetes vagyok,kisfiúnk lesz.Már vettünk egy kisruhát,babafésűt,hőmérőt és egy kiscipőt.Kedden jön a kölcsön babaágy és kisruhák.Már nézzük a babakocsit is.Muszály nekiállni vásárolni,mert egyszerre nagyon drága és sokat kéne utána járni a dolgoknak.

Ha nem vagy babonás,akkor nyugodtan vásárolj!:)

2009. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 19 hetes vagyok, pár hete kinéztem a babakocsit, de még nem vesszük meg, pedig tudjuk hogy kislány lesz (4D is igazolta...) egy kisruhát már vettünk, de mást még nem. A kiságyat is kinéztük már. Nem tudom, de még várni akarok egy kicsit, pedig nem vagyok babonás, de az afp-m kicsit magasabb lett, nem vészes és a genetikai uh-n is rendben volt minden, de a genetikai tanácsadást meg akarom várni és utána fogok vásárolni. Az még 3 hét.

De Te nyugodtan vedd meg, max vagy eladod ha mégis kisfiú lesz, vagy veszel rá más színű textilt, gondolom lehet, bár nem értek hozzá. De ez tényleg nagyon jó áron van.

Sok boldogságot és jó vásárlást kívánok! :)

2009. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!