Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kacper Tiger babakocsit hol...

Kacper Tiger babakocsit hol lehet élőbe megnézni? Neten már láttam, de melyik üzletbe kapható, mert a Brendonba nem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy mikor érdemes veni babacuccokat?
2011. nov. 11. 17:11
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Azt nem tudom, hogy hol lehet élőben megnézni, de én nem vennék ilyet (és ezeket sem: Bergon, Symbaba, Rafpol, Toma, Kunert és társaik).

Egy barátnőmnek ilyen volt, és nagyon utálta: nagyon nagy, sehol nem fér el, baromi nehéz, nehezen irányítható/kezelhető, az első két kereke pár hónap után kitört.

És többektől is hallottam már rosszakat ezekről, úgyhogy én tutira nem vennék. Inkább egy használt, de jó minőségűt. Mi is így vettünk, és nagyon elégedettek vagyunk a kocsinkkal, a babám is szereti, és én is. :)

2011. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Hát nekünk Kunertünk volt és IMÁDTAM.Semmi gond nem volt vele,strapabíró.El is tettem a második babánknak.A környezetemben soknak van ilyen,és valószínűleg azért mert jó.Azért mert egy valakinek nem jött be még nem kell általánosítani.Egyébként mi is netről rendeltük.
2011. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ja és a baba cuccokat bármikor megveheted.
2011. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Én sem venném ezeket a szörnyő lenygel batár babakocsikat

Ne vegyél dög nehéz babakocsit és oylat sem , ami nem bolygókerekes.


Nézz körül, nagyon nagy a választék, 100x jobbak vannak

2011. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

2. válaszolónak:

Nem általánosítottam. Nem egy ember mondta, hanem 5-ből 5, és itt is sokaktól olvasom, hogy nem szerették...

2011. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Ne vegyél nagy batárt ha közlekedni is akarsz,mi falun élünk,rossz utak stb.De 3 hét után kivágtam a nagy lengyel sz@rt...és vettem egy normális nagykerekű,fújhatós,bolygókerekes kocsit.
2011. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]


leírás lejjebb kép is van ...nekem tetszik ez a lényeg és egyikőtök se a kérdésre válaszolt és ez is bolygókerekes....nem véleményt kértem tehát kösz mindenkinek a semmit

2011. nov. 12. 11:00
 9/13 A kérdező kommentje:
ui. a 2. válaszoló kivétel..és igaza van azért mert vkinek nem jön be mért kínai cuccok jobbak ha már vkinek nem telik Adidas vagy nike-ra? Semmiben sem különbözik a lengyeltől mégse hurrogom le
2011. nov. 12. 11:02
 10/13 A kérdező kommentje:
Városban élek,de itt nme rossz a járda és a zebrák úton meg a kocsik teszik tönkre
2011. nov. 12. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!