Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a következőről?

Mit gondoltok a következőről?

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok. Páromnak nemrég megszűnt a munkahelye, nekem sincs jövedelmem, nehéz anyagi helyzetben vagyunk. Párommal nem élünk együtt a körülmények miatt, nem támaszkodhatok mindig anyukámra, nagyon sokat segít így is. A családsegítő tudna segíteni, valamilyen anyagi támogatást lehet tőlük kérni vagy esélytelen?
2012. jún. 22. 21:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszod is! Sajnos tényleg vannak nehéz helyzetek, bölcsibe én sem szeretném adni már a legelején, de ha elmennék dolgozni, az sem lenne megoldás, mert Anyukám nagyon sokat dolgozik, bár lenne, aki vigyázna a babára, de minél több időt szeretnék vele tölteni. Sok sikert neked a továbbiakban, te sem vagy könnyű helyzetben.
2012. jún. 24. 13:28
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok nektek!Én összetehetem a két kezem párom édesapja miatt,ő rengeteget támogat minket.Hálisten babának se kell sokminden ha tényleg leányzó lesz,mert a hugom 4éves és utána maradtak ruhák,bár nyáriak az enyém meg téli lesz inkább.De kiságy,babakocsi hogy lesz,ez rengeteg pénz spórolás.Én megértem a bölcsi dolgot,én se akarom beadni,de védőnő mondta is hogy 7hónapnál előbb nem is ajánlja.De mivel én szopiztatni szeretném majd,így ugyebár a bölcsi nem megoldható.Nálam kérdéses,hogy tanulás miatt felveszik-e,mert elvileg csak dolgozó nők gyerekét veszik fel.De suli mellett semmiképp nem adom be,mert suliból nekem nem jön pénz,így rosszabbul jönnénk ki a bölcsivel,mivel azt meg fizetni kell.Párod ha munkát nem talál,nézzen munkaügyis tanfolyamot,azért jár keresetpótló jövedelem 80-100% ban.A 100% 52500Ft,nem tudom hogy nektek jár-e a családi adókedvezmény,mert nem éltek együtt,ha igen akkor 62500Ft jár neki.Van elvileg sok tanfolyam,érdemes körbenézni,bár bekerülni nehéz,mert 83ból vesznek fel 16embert.Mi szerencsések voltunk,párom bekerült,de még nem kezdődött el a tanfolyam.Én pozitivan állok a baba témához.Nincs hitelünk,tartozásunk,hitelkártyánk se ez nagy előny alapból.
2012. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!