Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik babakocsit válasszuk?

Melyik babakocsit válasszuk?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2012. jún. 22. 13:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%

Ha az ára is mindegy, és úgymond csak mutatóba lesz a sétálóutcán a kocsi és nem nézed a kényelmet, akkor végülis olyan mindegy ezek közül melyiket választod.

Tök műanyagnak tűnik, nem igazán praktikus (én pl. kicsinek találom a mózest így ránézésre), kereki nekem nem jönnek be egyiknek sem (egyrészt mert 3 kerekű az egyik, másrészt a többinek meg kicsi a kereke, és én sima úton is nagyobb hátsó kerekekkel szeretnék közlekedni).

2012. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A leírásokat nincs időm elolvasni, de az utolsó az valami tündéri!!!!
2012. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
mutogatni tényleg jo mert szépek,de ennyi nem tudom,hogy akarsz-e még babát ha igen akkor válsz inkább jobb babakocsit
2012. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

[link]



Mi ilyet vettünk. Nem tudom kinek mi a véleménye róla, de szerintem szép is, a kerekei is egész jók, és árban is türhető.

2012. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó linkelt, tényleg jónak tűnik.


Hogy márkánál maradjunk, a Cam Pulsart nézted már? Szerintem funkcionálisan jobb, mint amiket linkeltél, bár nincs rajta masni és rózsácska, de azért jó. :)

A kerekei mondjuk kinézetre elsőre furcsák, de a közlekedés szempontjából jók.

2012. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Mindegyik szép valóban, de tapasztalatom az (3 gyerekem van és számos babakocsin vagyunk túl) hogy nem lehet annyira jó az út M.o.n hogy az első és a harmadik jó legyen pici újszülöttnek. Ezek olyan "királyul" ráznak minden kicsi úthibán hogy ihaj. A színe meg nagyon csajos tényleg, de iszonyú hamar fog piszkolódni ez a nagyon világos rózsaszín.

Vegyél inkább egy új kollekciós Quinny Buzzt, abban is olyan szép lányos színek vannak:)

E három közül amit feltettél viszont a cortinát választanám a nagyobb kereke miatt.

2012. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az a szegény Quinny Buzz is olyan ronda (nekem) :)


25hkm

2012. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
16-os vagyok:) kedves 17es nem vagyunk egyformák:))) csak egy ötlet volt, mert az tuti elmegy mindenen, és szépek, kifejezetten lányosak az új színei (a kérdező szavaiból azt vettem ki hogy kifejezetten csajos színt szeretne tehát nem uniszex zöld kék piros, drappot ami más kocsikból van általában).
2012. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igazából egyiket se választanám.Az 1. és 3. kereke nagyon kicsi,a 2. 3 kerekű(ha jól láttam)az azért kizárt.Ám,a 3 közül mégis a 2.-at választanám,mert bár 3 kerekű,méretileg(kerék)az amivel könnyű közlekedni.
2012. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nem azért mondtam, hogy beleugassak. :) Csak hirtelen rákerestem, megnéztem minden változatát, és hát nem az a tipikus "szép" babakocsi. :) Mondjuk ettől még lehet h strapabíró és szuper. :)


25hkm

2012. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!