Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok olyan babakocsit,...

Ajánlanátok olyan babakocsit, ami kicsire csukható, merev mózese van, valamint bébihordó is van hozzá? Elsősorban használtat keresek.

Figyelt kérdés

Nagyon pici a csomagtartónk, és olyat szeretnék, aminek a hordozója csatlakoztatható a vázra, és csak a vázat kell összecsukva a csomagtartóba rakni, mert a hordozóban lesz ugye a baba.Ja,és max.40ezrem van rá. Tudom, nem sok...

Saját tapasztalatok érdekelnek leginkább, annak jobban hiszek, mint a netes képeknek, leírásoknak. Köszönöm.


2012. jún. 15. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Coletto austin, újonnan drága 90eft, használtan biztos olcsóbb.A váza összecsukható lapra, s 2 nagy kereke levehető.

Hátránya kerekestől rendesen kinyitva elég széles, bár én eddig mindenhová befértem vele. a hordózójába meg nem fekszik teljesen a baba. Aúgy szeretem, de biztos van ennél kisebb is.

2012. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Piccola Nurse, nekem ilyen lesz, használtan 30 ezer, megpróbálok képet keresni hozzá...

28 hkm

2012. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi a Cam Family Combi-t vettük meg használtan 48000-ért!Esernyőre csukható és ezt a legkönnyebb a vázra csatlakoztatni,csak egy kattintás!A többinél nem olyan egyszerű,szerintem ennél jobbat nem is vehettünk volna,de majd kiderül...:)))

33khm

2012. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Baby luxe grado.

A Brendonban újonnan 60e, de használtan biztos olcsóbb csak hordozó nincs hozzá, de lehet hozzá venni.

[link]

2012. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Utolsótól kérdezném: bármilyen hordozó csatlakoztatható az ilyen kocsikhoz? Vagy csak egy bizonyos fajta. Mert amit ajánlanak hozzá, majdnem annyiba kerül, mint maga a kocsi. Gondolom az adapter miatt is ilyen drága a hordozó... Vagy az van a babakocsihoz??? Nem igazán értek ám ezekhez a dolgokhoz. De Ti sokat segítetek, köszönöm!
2012. jún. 16. 00:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!