Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik babakocsit válasszuk?

Melyik babakocsit válasszuk?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2012. jún. 22. 13:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egyik sem tetszik. Kicsi a kereke és olyan műanyag az egész. Ja, és ennyi pénzért felesleges kocsit venni.



25hkm

2012. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én a 2. választanám, minden szempontból (praktikusság, funkciók, tetszés stb..), és ennek a kereke is jó. Nálunk a férjem ért ehhez, és ő mondta h. nagy kerekűt érdemes venni (sajna az indokot már elfelejtette, annyi a lényeg h. nagy kerekű, és nekem is ez tetszik)De nézni kell h. milyen a kerék maga.
2012. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha nem nézem az árát, és a kinézetét, akkor a nagy kerekei miatt csakis a másodikat választanám (de amúgy én a 4 kerékre szavazok, tehát ez sem az igazi nekem).
2012. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Cam Combi Family van.

A mózes résszel és a babahordozó résszel maximálisan elégedett voltam, a sportkocsi rész viszon nagyon vacak.

Tényleg olyan műanyagos, kicsúszik belőle a baba (rossz az ülőrész kiképzése is), a napernyő és a lábzsák ebben a funkcióban használhatatlan. Nehezen tisztítható.

2012. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
Nekem az első vagy a harmadik jön be és azt is tudnám használni mert városi viszonyokhoz van tervezve.A második az...,ne haragudj de ezek a háromkerekű instabil űrbabakocsik valahogy nem gyere be nekem.
2012. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%
A másodikat választanám. Nekem is három kerekű van, bár nem ilyen, de nagyon könnyű vele közlekedni. Ennek tetszik a színe is, csak az a masni nem tetszik rajta.
2012. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Horribilis áruk van, ellenben rendkívül praktikátlanok. Arról nem is beszélve, hogy nagyon lányosak, mi lesz, ha majd fiatok születik?
2012. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kislányunk lesz, ez már 100%, az ára az igazából a mi dolgunk, és olyan helyen lakunk ami viszonylag közel van a belvároshoz, így jó minőségű utakon sétálnánk vele csak, javarészt sétáló utcákon.:))
2012. jún. 22. 14:03
 9/25 anonim ***** válasza:

ne haragudj de ennyi pénzért én normális babakocsit vennék...

[link]

[link]

2012. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Ja értem, sétáló utcákon. Akkor nem számít a funkció, csak mutogatni lesz a babakocsi.


Akkor viszont mindegyik tökéletes. De az első a legcsajosabb.

2012. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!