Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öntenétek belém egy kis lelket?

Öntenétek belém egy kis lelket?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom van e valaki hasonló cipőben vagy járt e már valaki így, az első uh-m 7+2hetesen volt akkor 1nappal volt kisebb a bébynk CRL9mm, a második 10+3hetesen akkor 10hetesnek felelt meg CRL32mm, és mente volna 12+2hetesen a 12hetesre, de akkor már csak 11+3hetesnak látták CRL48mm BPD17mm, és azt mondták menjek vissza később szerdára kaptam időpontot, de addig megőrülök h miért nem fejlődik rendesen baj lehet?

2012. jún. 17. 09:23
1 2
 11/18 Anita8401 ***** válasza:

Szia. Végre itt a szerda :D .

Minden rendben lesz a babáddal hidd el. Nekem a második fiam is picit mindig kissebb volt a koránál és mégis időre született meg 3100grammal :-) . Most a harmadikat várjuk és ő meg mindig pàr nappal idősebb mert nagyobb egy kicsit :-) .

Írd meg mi vot az UH-n.

Boldog babavárást :-) .


15hkm

2012. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Már megírtam:), csak azért emeltem ki h megtalálják, akik várták a válaszom:), minden rendben:) CRL:74mm, BPD:23mm, NT:1,7!

Boldog babavárást mindenkinek!

2012. jún. 20. 14:13
 13/18 anonim ***** válasza:
Örülök hogy minden rendben!Nekem eddig azt mondták hogy kicsi a baba,természetesen egy nődokihoz jártam.Majd a múlt héten felba....tam és elmentem egy másikhoz és az meg azt mondta hogy minden rendben van,pont akkor amekkora kell hogy legyen,sőt még nagyobb is a heteimhez képest!
2012. jún. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
DE jó, nagyon-nagyon örülök Neked, most már nyugodj meg akkor és boldogan várd a Picikéd!
2012. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Na, de jó, hogy minden rendben! Hát igen, tévednek a dokik és mi szívjuk meg az aggódással.

Örülök, hogy rendben vagytok!

20 hkm :)

2012. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon örülünk a hírnek! Meséltem a férjemnek is és már együtt vártuk az eredményt. További sok boldogságot kívánunk nektek és a Törpikének is.
2012. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Anita8401 ***** válasza:

Örülök,hogy minden rendben veletek :-))

Mégegyszer gratulàlok nektek ès nagyon boldog babavàrást :-))


15hkm

2012. jún. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:)!!!

Sokat számít h itt vagytok, mert tényleg segített megnyugodnom!!!

2012. jún. 21. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!