Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öntenétek belém egy kis lelket?

Öntenétek belém egy kis lelket?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom van e valaki hasonló cipőben vagy járt e már valaki így, az első uh-m 7+2hetesen volt akkor 1nappal volt kisebb a bébynk CRL9mm, a második 10+3hetesen akkor 10hetesnek felelt meg CRL32mm, és mente volna 12+2hetesen a 12hetesre, de akkor már csak 11+3hetesnak látták CRL48mm BPD17mm, és azt mondták menjek vissza később szerdára kaptam időpontot, de addig megőrülök h miért nem fejlődik rendesen baj lehet?

2012. jún. 17. 09:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem azt mondta egy orvos, hogy a gyarapodás a lényeg. Ha nem ugyanaz a személy végzi az UH-ot ugyanazzal a géppel, akkor teljesen eltérő eredményeket adhat. Szóval nem szabad ettől teljesen kiborulnod, azért hívtak vissza, mert a tarkóredő mérést bizonyos nagyságú babánál kell elvégzeni!

És ha végig kisebb volt, valószínűleg később fogant.

Nem lesz semmi baj, látták a szívhangot, nőtt is, mással ne törődj!!

Drukkolok nektek!

2012. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Major Andrea ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Amíg nem szólnak hogy baj van addig ne aggódj. Nem tesz jót. Nekem a kislányom végig eltérő értéket mutatott, hol 1, hol 1,5-2 héttel kisebb volt, most meg itt csipog mögöttem. :) Írj majd mi volt. Minden jót!!!!
2012. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálam mindig az volt a baj, hogy túl nagy a baba. Megelőzi a korát. A szülés nálam nem indult be ezért a 42. héten megindították. Előtte való nap délután 3 órakkor csináltak egy ultrahangot, ahol szintén mérések alapján 5300g-nak számolták a kisfiamat. Én teljesen kész voltam és a férjem is. Jól összevesztünk a stressz miatt. Másnap délután 5-kor csak 4320g-al született a ksifiam. Szóval a mérésekről ennyit. Minden a legnagyobb rendben lesz nálatok is. Nem tudnak pontosat mondani. Én is gonodlok rád.
2012. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Figyelj! Tökéletes az összes adat, úgy ahogy az első válaszoló írta: nem a méret számít, hanem a gyarapodás!


Képzeld én 23 hetesen bevéreztem, a kórházban megnézték a babát, azt mondták, hogy alig 22 hetes méretekkel rendelkezik + a külső méhszájam is nyitva van 2 centire. A vizsgálatot a kórházigazgató professzor végezte, igen jónevű orvos. Jól beparáztam, teljesen kivoltam.

Nem volt ott a saját dokim, így 3 nap múlva a saját dokim is megnézett és a baba 24+2 napos méretekkel rendelkezett a méhszájam pedig teljesen zárt volt. Na akkor most kinek higgyek? Az én orvosom pedig országszerte elismert szonográfus, ha valaki akkor ő aztán ért az ultrahanghoz. Erről ennyit. Azóta is minden rendben velünk, Veletek is minden rendben van, ne aggódj!!!

2012. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem se idegeskedj! Ebben a korban nagyon ki kell még nagyítani az Uh-ot, hogy jól láthassák a méreteket. Ott nagyon nehéz pontosan mérni. Nemeg az is lehet, hogy kicsit jobban összehúzta magát és kész.

NE félj! És írd meg mi volt!

2012. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért is vagyok ennyire parás mert egy babót már elvesztettünk..., de pozitívan állok a dolgokhoz csak már lenne december:D!!!

Mindenképp megírom h mi volt szerdán!!!

2012. jún. 17. 17:49
 7/18 anonim ***** válasza:

Na írd is meg, mert kíváncsi vagyok és ne aggódj semmin. Én mikor megkérdeztem az orvost, hogy miért ilyen kicsi a baba, annyit kaptam, hogy korához képest jók az arányok nem lesz nagy baba, olyan átlagos. Inkább örüljön, hogy könnyebb lesz megszülni. :D

Egy szót sem mertem később szólni! :D

Csak nyugalom és boldog babavárást! :)

19 hkm

2012. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy kis lelket öntenék beléd.Első babám mindig kisebb volt(általában 1 héttel,de volt hogy 2-vel is)32 hetesen beutaltak magzati retardáció miatt...sík ideg voltam...38 hétre született 3030gr-al.....

Most a második baba is kisebb,mint a számolt kora..Ne legyél ideges,tudom,nagyon nehéz,de tarts ki,szerda nem sokára itt lesz.!!Minden rendben lesz!Ha nem lenne,akkor már rég nem lenne meg a baba!De ott van,és ez a lényeg!Nyugi!!!

2012. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Csajok megjöttem uh-ról és a babám CRL:74mm BPD:23mm, tehát a másik uh-s csaj valamit félre nézett...mert ennyit nem nőtt volna múlthét hétfőtől:)!!!!

De legalább teljesen megnyugodtam!!!:)

Köszönöm mindenkinek a bíztatást!!!

2012. jún. 20. 13:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a vége felé mérték a ha jól emlékszem a fejét 1 héttel,a lábát 3 héttel kisebbnek,mint olyankor "kellene",de az is lehet,hogy fordítva volt... nem emlékszem már...

Normál méretekkel született,makk egészségesen!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!