Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 100kg felett esett teherbe...

Aki 100kg felett esett teherbe, mennyit hízott terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Nekünk nehezebb lesz leadni?
2012. jún. 14. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Kicsit odafigyelsz és nem lesz semmi gond. De a kilók miatt agyalni, meg nagyon aggódni sem kell. Most a baba a legfontosabb :)


Boldog és nyugodt babavárást!


Első voltam :)

2012. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj kérdező.Mivel alapból van bőven tartalékod,így ha nem tömöd magad,nem is fogsz sokáig hízni.Én terhesség előtt 80-83voltam,és most a 24.hétre lettem újra 80,mert az első 3hónapba lementem 77re.De figyelned kell a súlyra hiába,hogy terhes vagy,ne törődj vele,mert alapból sok azért a 100kiló.Én nekem is figyelnem kell,mert a 80is nagyon sok...De ne aggódj,egyél ami jól esik,csak mértékkel és nem éjfélkor.
2012. jún. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Első babánál az elején fogytam 16 kilót mert sokat hánytam,de a végére vissza szedtem 6 kilót.

Második babánál 5 kilót hiztam,ez szülés alatt le is ment.

Harmadik babánál 3 kilót szedtem föl.

A negyedik babánál pedig semennyit sem,115 kilóval kezdtem ennyivel mentem szülni is és 10 kilót ott hagytam a szülőszobán,most 105 kiló vagyok,3 hónapos a babám.

Mindegyik terhességemet jóval 100 kg fölött kezdtem és csak az elsővel hánytam.Engem is nagyon sokat dicsértek az orvosok meg a védőnők is.

2012. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

8 hetes vagyok. Folyamatosan hányingerem van,de csak reggelente,amikor még nincs bennem semmi,tehát kihányni sem tudok semmit. Délutánra azért megjön az étvágyam,de szerencsére kevés dolgot kívánok.

Védőnőnél még nem voltam...

2012. jún. 15. 10:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Valakinek nem tetszett hogy nem, zabálhat szoptatás alatt mi és gyorsan lepontozott:DDDDD

De akkor is így van!

2012. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem én voltam,sőt nem is figyeltem!

De ha ebben telik öröme,hát hajrá! :)

Voltam védőnőnél...hát...majd meglátjuk a végén,hogy zárom... :))))

2012. jún. 19. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!