Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt már elhalt terhess...

Akinek volt már elhalt terhessége (missed ab) sikerült azóta újra teherbe esnie? Nekem májusban volt, kicsit félek! Mivel erősíthetném a méhemet, méhnyálkahártyát?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én orvosi javaslatra szedtem az Elevitet,folsavat,E vitamint.
2008. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Velem egy hete (11 hetesen) közölte a doki hogy nem él a baba,azóta átestem én is a műtéten és máris szeretném erősíteni magam a következőhöz.Olyanokat hallottam hogy palástfű teát lehet inni az erősíti a méhnyálkahártyát,és én pl a vitamin szedését sem hagytam abba (Hipp-Natal).Nekem 3 hónap regenerálódást javasoltak,remélem utána sikerül és nagyon szorítok neked is!
2008. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem sajnos áprilisban volt egy vetélésem valószínüleg sárgatest hormon alulmükődése miatt, én is nagyon aggódos vagyok, most járok kivizsgálásra az első babám 2 hónap után fogant remélem a köv. babus is hamar érkezik, e vitamin, elevit, palástfű tea ezek javasoltak.
2008. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 8. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem tavaly májusban volt missed ab-m. műszeres befejezéssel, utána 2 hónapra újra teherbe estem, problémamentes terhesség után megszületett egészségesen a kisfiam, már 5 és fél hónapos.

A cickafarktea nagyon szépen rendbeteszi a méhet, a petefészkeket, és a terhesség 12 hetéig lehet inni, óv a spontán vetéléstől.

2008. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A cickafark tea tényleg rendbeteszi a méhet és a ciklust, de csak peteérésig szabad inni!!!!!! Pé után a palástfű teát, azt viszont lehet a terhesség 12. hetéig.
2008. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem is májusban volt egy missed ab.-om.

9 hetes voltam és leállt a baba szíve.Most pár napja teszteltem egy pozitívat.Remélem most semmi baj nem lesz.Én semmi vitamint nem szedtem, sok gyümölcsöt ettem és bonolact-ot szedtem ami a bélflórákat javítja és ezzel az immunrendszert,terhesség alatt is szedhető és nem minősül gyógyszernek.És minden aktus után a hasamra feküdtem ezzel növelni lehet a teherbeesés valószínüségét mert elősegíti a spermák előrejutását.Sok sikert nektek és jó egészséget.

2008. okt. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem idén márciusban volt.Az orvos 3hónap várakozást ajánlott.3 honapig védekeztünk,majd egyböl sikerült.A méhed magátol is tudja a dolgát.Én c vitamint szedtem,az orvos tanácsára pedeig folsavat.Mikor pozitivat teszteltem,akkor kezdtem el az Elevitet szedni.Én probáltam nem gondolni az egészre és nagyon koncentráltam a következre.Most is nehéz mivel elöfordult velem ilyen,sürün eszembe jut,hogy mégegyszer elö ne forduljon,16hetes vagyok,de sokat parázok,hogy minden rendben legyen.Sok sikert kivánok.
2008. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!