Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnám vékonyítani a...

Hogyan tudnám vékonyítani a méhnyálkahártyát? El vagyok keseredve. Túlstimuláltam.

Figyelt kérdés
Évekig nagyon vékony volt a méhnyálkahártyám,3-4 mm majd elkezdtem ciklus második felében inni a palástfűteát és emellett fagyöngycseppeket szedtem, és E vitamint, egy év után olyan vastag lett, hogy már a ciklusom 9.napján 13 mmm szokott lenni, és mire jön a pé--és a beágyazódás olyan vastag lesz , hogy nem tud beágyazódni. Doki nem ad rá semmilyen gyógyszert mert volt egy komoly betegségem és semmiféle hormon bogyót nem szedhetek még egy darabig.Tud valaki valami természetes módot? Megköszönném:(
2010. szept. 17. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Állítólag a C vitamin vékonyítja a méhnyálkahártyát.

Múltkor olvastam.

2010. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A c vitamin nem vékonyítja, hanem szárítja! Nem ugynaz. A túlzott c mitamin szedésétől nem lesz olyan síkos a felület, hogy be tudjon ágyazódni a megtermékenyített petesejt. Természetesen az élelmiszerből, gyümölcsökből felvett c mitaminra ez nem vonatkozik, mert nem tudnánk annyit enni, hogy ilyen szélsőséges helyzetet teremtsünk. Úgyhogy evvel nem lennél előrébb.

Sajnos segíteni nem tudok, próbáltam keresgélni, de csak olyat találtam, ami gyógyszeres kezelés, azt meg írtad, hogy egyenlőre nem lehet.

2010. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen a c vitaminról én is olvastam, hogy az szárítja a méhnyálkahártyát, de azt nem akarom, én is néztem már nagyon sok helyen neten hátha okosabb lennék de sajnos nem találtam semmit, azért gondoltam felteszem itt a kérdést hátha valaki tudna segíteni.
2010. szept. 17. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:
minel vastagabb a nyalkahartya, annal biztosabb a beagyazodas, szerintem nincs olyan, hogy tul vastag
2010. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De sajnos van olyan,hogy túl vastag.
2010. szept. 23. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj megkérdezni egy természetgyógyászt!
2010. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Találtál valami megoldást a problémádra? Mert engem is érdekelne. Az a gyanúm, hogy nálam is ez lehet. Bár nekem a doki nem mondta, sőt, örülni szokott az eredményemnek. De én egy kicsit sokallom a 6.-napon a 8 mm-es nyálkahártyát.

Tudom, hogy te nem szedhetsz gyógyszert, de ha igen akkor mit kellene szedni?

2011. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!