Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel lehet vastagítani a...

Mivel lehet vastagítani a méhnyálkahártyát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam E vitaminnal. Nekem nem volt rá szükségem, sajnos így tapasztalatom nincs. De hátha lesz valaki, aki próbálta és pozitív tapasztalata van ezzel kapcsolatban.
2010. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem évekig nagyon vékony volt, 4-5 mm--E vitamint és méhpempős mézet szedtem és búzacsírát ettem napi két kiskanállal, kb fél év múlva már a 12.napi hüvelyi uh-n 14 mm-es volt, azóta is elég vaskos, mensi előtti napokban 23 mm szokott lenni.Doki szerint túl vastag lett és babaügyileg ez sem jó!Lehet elég lett volna ezeket csak három hónapig ennem, szednem.
2010. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!