Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 100kg felett esett teherbe...

Aki 100kg felett esett teherbe, mennyit hízott terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Nekünk nehezebb lesz leadni?
2012. jún. 14. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Jelenleg 95kiló vagyok. 101-el kezdtem.

Igyekszem odafigyelni, de egyébként nem hinném,hogy annyival nehezebb lesz leadnunk.



23+4hkm

2012. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
én 94 kilóval kezdtem, 86-tal mentem szülni, nem koplaltam egy napot sem, csak megváltozott (végre beállt normálisra) a hormonháztartásom a baba miatt
2012. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

127kg voltam amikor teherbe estem,8 hónapban 120kg.

115kg amikor kijöttem a kórházból:)

Persze, ha lesz második gyerek nem ennyivel szeretném kezdeni....

Szoptatásnál kell nagyon odafigyelni,mert mindenki tömni akar felesleges cukrokkal,szénhidráttal,amikor pont hogy neked és a babának is vitaminokra,természetes dolgokra van szükségetek.Zöldség-gyümi,teljes kiőrlésű gabonák stb.

Most hogy 8 hónapos a fiam, vele eszem naponta 5x és még lement 5kg.Nyilván nem gumicukrot,almás pitével (pedig hogy szeretem!) és nekem így egyszerűbb is fogynom.

2012. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg lehet fogyni a terhesség alatt? Ez nem egészségtelen? Nem veszélyezteti a babát? Az orvosotok mit szólt a fogyáshoz? Azért kérdezem, mert nem hiszem, hogy pár év múlva könnyebb lennék a mostani 98 kg-os súlyomnál...
2012. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Első baba: 112-vel kezdtem, 120-al mentem szülni, 107-el jöttem haza.


Második baba: 104-el kezdtem, 33 hetes vagyok, és eddig 9 kiló jött fel - de ez csak a pocakra (látványosan).


Kíváncsi leszek, mennyi lesz rajtam szülés után, de az biztos, hogy ha már nem szopik a második, akkor intenzív fogyókúra, mert a testzsír arányom szerint 76-82kg-nak kellene lennem (ezt mondjuk nem értem, de biztos ért hozzá aki mondta:D)

2012. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 105 kg-val estem teherbe, az elején fogytam 5 kg (sok hányás, étvágytalanság). Most 28 hetesen 3 és fél kg-ot híztam a kiinduláshoz képest. A babával minden oké, szépen fejlődik.
2012. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
84kg-mal kezdtem a terhességet és 85-el szültem,a kórházból 72-vel jöttem ki.Az elején aggódtam hogy 100 kg felett leszek a terhesség végére aztán már azon aggódtam miért nem hízok,a védőnőm mondta hogy nem baj.szerintem a teltebbet nem híznak olyan sokat.
2012. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Első vagyok. Az orvos és a védönő szerint is tökéletes, hogy még semmit nem híztam, sőt tartom az elején leadott 5 kilómat. Hiába a 23ik hét vége felé vagyok. Tudod akin van felesleg annak elviekben nem kell "annyi" táplálékot magához vennie a baba miatt.Persze a legvégén már biztos hogy jönnek fel kilók. Addig is figyelek.



23hkm

2012. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ügyesek vagytok lányok! :)

Én már így is 100 felett vagyok,de amilyen alkat vagyok,szerintem én nem leszek ilyen szerencsés!

Mondjuk nem számít,csak egészséges legyen a kis csöppség!

2012. jún. 14. 19:28
 10/16 anonim ***** válasza:

a pehelysúlyú vagyok:)(százhuszon...)

Az én dokim kifejezetten büszke volt rám,sőt a védőnőm is.Tény hogy jobban oda kell figyelni, főleg a terhességi cukorbetegségre.Nekem szerencsém volt, bár az utolsó hónapban már nem, így akkor oda kellett figyelnem a szénhidrátokra is hogy szerencsésen megússzuk mindketten, épp a határon voltam hogy inzulinozni majdnem inzulinra tettek.

A baba elveszi magának a szervezetedből azt amire szüksége van, egy teltebb nőnél pedig van miből ezért nem probléma a súlyvesztés, normális kereteken belül persze!

Én a terhességem alatt tanultam meg azt hogy igenis van önuralmam:)

2012. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!