Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt méhen kívüli...

Akinek volt méhen kívüli terhessége, mikor esett újra teherbe?

Figyelt kérdés
Sajnos a 7.héten kiderült, hogy méhen kívül van a baba és sos.megoperáltak, aminek következtében kivették a jobb oldali petevezetékemet.Azt mondták az orvosok, hogy ettől még egy "hadsereget" is szülhetek...én megelégszem 1 babával is. Aki volt hasonló helyzetben, kérlek írjátok le, hogy sikerült-e újra teherbe esni?mennyi idő kellett hozzá?és mennyire volt problémamentes a terhesség és a szülés?
2010. júl. 25. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt méhenkívülim, meg is operáltak sos-ben, 1,5 órán múlt az életem, mert a tüdőmig ért a belső vérzés+folyadék. A jobb petevezetőmet távolították el. Ez 2006 októberében volt. Most 23+4 h terhes vagyok. A baba 3 hónap után jött, ahogy eldöntöttük, hogy igen fel vagyunk készülve rá!!!!:) Előtte Elevitet szedtem egy fél évet, cickafarkfű teát ittam, és hittem a gyertyaállásban is:)!

Most pedig itt mocorog a pocimban egy kislány!A jobb oldali petefészekből jött a pici!!!!-uh-n követtük végig és együtt örültünk a dokimmal, mert nem kellett Rá sokat várnunk!!!

A terhességem normálisnak mondható (eddig)-reméljük így is marad. 8 hétig hánytam az elején, de minden leletünk tökéletes!

Sajnálom ami történt Veletek és fel a fejjel, mert van esély!!!!!Sok sikert és jó egészséget kívánok!


Ui.:aki műtött doki, ugyanezt a szót használta, hogy egy "hadseregnyi" babám lehet még.......nekem elég Ő (pocakhancúrom)!!!!!:)

2010. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató szavakat,és gratulálok!
2010. júl. 25. 15:32
 3/12 anonim ***** válasza:

sajnos, vagyis szerencsére nem tudok nyilatkozni a kérdésben. de nekem lenne kérdésem hogy ti mikor és miből érzetétek, hogy valami nincs rendben.


szóval gyakorlatilag a mikor-ok érdekelnének. mert erre sehol sem találtam magyarázatot.

pl. ha meg akarom előzni a nagy bajt, akkor mikor kell legkésőbb elmennem orvoshoz?

2010. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én az egyetlen válaszoló vagyok!:):(

Engem uh.-n néztek és ott azt mondták, h nem méhenkívüli a terhesség.....de állni nem bírtam annyira fájt a hasam....a kakilás maga volt a pokol...szóval, ha fáj, ahogy wc-zel, akkor az nagyon gyanus!!!!!!!!!!Vérezni is vérezgettem, de persze az nem feltétlenül azt jelenti, hogy nagy baj van...

2010. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy mikor volt!??:) A 7. héten!
2010. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

köszönöm, hogy válaszoltál.


azért kérdeztem, mert bennem fölmerült a méhenkívüli gyanúja. és 7. héten volt időpontom. féltem, hogy az már késő lehet (édesanyámat is anno az utcán szedték össze emiatt), ezért elmentem tegnap az orvoshoz (5+6 napon). erre azon bosszankodott, hogy korán jöttem és körberöhögött, hogy méhenkívülit feltételezek (bal oldali fájdalom miatt)


nagyon ki vagyok rajta akadva azóta is. de most megerősítettél benne, hogy jogosan. és máskor is ha terhes leszek, minél előbb el fogok menni orvoshoz, még akkor is ha így fogad, mert az egészség ennél sokkal fontosabb.

2010. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

11:13


kimaradt: Hála Istennek nem volt gond. De attól még, hogy a méhenkívüli ritka eset, az engem nem érdekel. mert arra gondolok, hogy mi van ha pont velem történik meg?

2010. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt mondjak ritka dolog, ezzel ellentetben anyukamnak 3Xvolt:S Mindharom alkalommal iszonyatos görcsök es tenyleg ugy szedtek össze öt is aztan mentö korhaz. Egy elöttem (jobboldali petevezetö ki), egy a hugom es köztem, akkor csak nagyon fennt tapadt meg, ugyhogy semmit nem kellett kivenni, csak megszakitottak a terhesseget), aztan megegy hugom utan, akkor a bal petevezeteket is kivettek :(.

Emellett meg volt 5 vetelese is :S Szoval en rettenetesen parazok emiatt, hogy ebben hasonlitok ra, mert az elsö terhessegem nekem is 12 hetesen ment el :,(, ugyhogy masodiknal mar ket nappal a nem vart utan a dokinal toporogtam, ö sem ertette minek hiszen raertem volna :S, aztan azert rendes volt, mert mondta, hogy bar nem bizonyitott, hogy ilyesmire valo hajlam öröklödhet, de azert megis jol tettem hogy koran mentem. Az tuti hogy a következövel is megyek mar az 5ik heten.

Es valaszolva a kerdesedre, anyukamnak kb olyan 1,5 2 evek teltek el a terhessegei között.

2010. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a 14.47-esnek! A többiek jól elcseverésztek a kérdésem alatt, persze választ nem kaptam, pedig 36 órát vártam, hogy végre kiemelhessem a kérdést. Köszi...
2010. júl. 27. 23:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek, hogy belekérdeztem. Csak gondoltam nem fogja befolyásolni a további kérdések mennyiségét. Mert aki épp tud válaszolni rá és észreveszi a kérdésed, az fog is írni.


Egyébként most, hogy belegondolok, én is egy évre jöttem Anyukám méhenkívülije után. Tehát egy év múlva lett terhes. De ennek már 27 éve, azóta sokat fejlődött az orvostudomány, lehet, hogy ennyit se kell várnotok. Aztán született egy tesóm is utánam 2 és fél év múlva, mindkettőnknél komplikációmentes volt a terhessége. Remélem segít.

2010. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!