Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklus nélkül teherbe lehet...

Ábenett kérdése:

Ciklus nélkül teherbe lehet esni? Van aki így esett teherbe?

Figyelt kérdés
Nincs spontán ciklusom 4 hónapja , csak gyógyszerrel jön meg. Tegnap voltam rákszűrésen mindent rendben talált az orvos, és valószínűleg a hormonjaimmal van baj szülés óta.Így teherbe lehet esni? Előfordulhat peteérés így,?
2012. jún. 13. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 2009-ben elvetéltem és utána nagyon nem álltak helyre a hormonjaim, össze-vissza vagy egyáltalán nem menstruáltam. 2010-ben spontán terhes lettem és most már 9 hónapos a kislányom.
2012. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapig nem volt meg, amikor dokihoz mentem. Kiderűlt 5 hetes terhes voltam. Már 16 éves leányzó. Az ultrahangnàl jókat nevettem a vége felé. Mindìg kérdezték az utolsó menszeszt , amikor megmondtam csodálkoztak, hogy-hogy még nem született meg? Èn vátlaszom az volt, hogy egy szóval sem mondtam, hogy a ciklus szerint estem teherbe.
2012. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!