Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi segített a teherbe...

Kinek mi segített a teherbe eséshez és mennyi idő után jött össze?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel. 8 hónapja próbálkozunk, de semmi. Két hete volt egy petefészek ciszta műtétem,a kontrollig nem lehetünk együtt a párommal, remélem utána könnyebben összejön a baba.Már nagyon szeretnénk.
2012. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi tavaly februárban kezdtük el, szeptemberben pozitív lett a teszt. Sajnos 7 hetesen megszakadt a terhesség. 3 hónap pihenést javasolt a doki, betartottuk, februárban ismét pozi lett a teszt. Szombaton leszek 18 hetes. :)))

Tudom, nagyon nehéz kivárni az időt, de tuti Nektek is előtt utóbb össze fog jönni. Én nagyon sokat voltam csalódott és szomorú minden egyes sikertelen hónap után, de aztán erőt vettem magamon, és pozitívan álltam hozzá.

A lényeg, hogy legyetek sokat együtt a párotokkal. Mi sajnos egyéb okok miatt elég keveset tudtunk együtt lenni, talán ez is volt a gond.

Sok sikert és kitartást!!!!

Egy boldog kismami

2012. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönjük a biztatást
2012. máj. 31. 10:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ovu tesztet vettem, mikor jelzett együtt voltunk és gyertyáztam utána (gyertyaállás, kicsit hátrahajló a méhem). Második hónapban megfogant a Fiam (vagyis az elsőben, mert az első hónap csak teszt volt :)), ma már 3,5 hónapos :)

Kitartás, szorítok Nektek!

2012. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Letrox segített! Kiderült rossz a pajzsmirigy eredményem (TSH), és ezért nem jön a baba. HÁrom hónap gyógyszerszedés után sikerült!
2012. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kitartás, ne adjátok fel.


Én 2011. áprilisban abbahagytam a gyógyszert, szeptembertől próbálkoztunk, február első hetében pozitív teszt.


Sok sikert!


21hkm

2012. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi nem taktikáztunk sehogy, nem számolgattam, nem hőmérőztem stb...


Első fiam 8 hónap után jött össze, a második 4!

2012. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

két éve karácsonykor hagytam abba a gyogyszert, rendszertelen volt a ciklusom volt laparoscopiam utána helyre állt a ciklusom, de még továbbra sem lett baba. már készültünk hogy megyünk lombikra, közben fogytam 10 kg-t és láss csodát idén márciusban teherbe estem

11khm

2012. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!