Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs itt esetleg Valaki...

Nincs itt esetleg Valaki akinek a Moksa Elixir segitett teherbe esni?

Figyelt kérdés
Régota dolgozunk a babàn,de sajnos nem jon.Màr ott tartok,hogy a ciklusaim is hosszabbak lettek 35-40 naposak.Most làttam egy kis filmet errol az elixirrol,ami àllitolag a testhelyzetekbol kialakult mindenfèle betegsègre jo,a szervezetet sajàt maga gyogyitàsàra osztonzi.Hallottatok rola? Szerintetek èrdemes megprobàlni? Nincsenek "itt" pozitiv tapasztalatok?:)
2012. ápr. 12. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aktuális-e még a kérdésed, de én is úgy tudom, hogy a Moksa elsődleges pozitív eredményeit pontosan a meddőség és a nehezen teherbe esés területén mutatta ki. Mi pont ebből a célból kezdjük el most szedni a barátnőmmel, nagyon bízom benne, hogy sikerül mindhármunknak!! :)
2012. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a vàlaszod,mèg nem kezdtem el alkalmazni,de szerintem mindenkèpp megèr egy probàt,èn is ràszànom mostmàr magam..Sok sikert Nektek!
2012. júl. 6. 18:49
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!


Sikerült a baba? Szedtetek moksát? Én lassan 1 hónapja szedem...pm alulműködésem van, szedek Letrox-et is...de szerintem javultam (sok tünetem vagy eltűnt vagy mérséklődött)


Timi

2012. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Most egèsz màs dologgal probàlkozom, remèlem sikerrel jàrok, de nem vetettem el az otletet, hogy kiprobàljam a Moksàt.Meglàtom hogy alakul...

Mielobbi babàsodàst Nekunk!! :)

2012. okt. 17. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!