Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tényleg igaz,...

Szerintetek tényleg igaz, hogy másképp hízik a nő akkor is ha fiút vár és akkor is ha lányt? Igaz, hogy a lányos anyukák jobban híznak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 09:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Els gyerekkel 25 kilot hiztam, a masodikkal tiz milot es mindket terhessegnel ugyanazzal a sullyal, vekonyan indultam es mindket gyerek fiu.

Nem vagyok hizasra hajlamos.

Viszont elso babat varva vegigzabaltam a kilenc honapot, hogy nehogy visszaszokjak a cigire, a masodik babaval meg mar nem volt ilyen gondom es normalisan ettem.

Szerintem ez nem a gyerek nemetol fugg, meg nem is feltetlenul genetika, attol fugg, hogy valtoztatst-e az etkezeseden, vagy tartod a normalt nagyreszt.

Max ha valamilyen oknal fogva erosen vizesedsz, akkor az megdobhatja a sulyod, de az nem hizas, mert nem marad rajtad, szules utan par nap alatt kiurul magatol.

2012. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki lányom lesz,24.hétig 3kilót hiztam.Továbbiakban nem tudom mennyit fogok még.
2012. jún. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!